Tom Wilkinson

Synonimy:
Wilkinson Tom,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tom Wilkinson (16)

 • "Denial": Rachel Weisz i Tom Wilkinson w Krakowie

  "Denial": Rachel Weisz i Tom Wilkinson w Krakowie

  Z końcem stycznia w Krakowie zakończyły się zdjęcia do filmu "Denial", z Rachel Weisz i Tomem Wilkinsonem w rolach głównych. Ostatni klaps na planie padł w jednej z restauracji na krakowskim Rynku Głównym.
 • Tom Wilkinson: Dobrzy ludzie, złe rzeczy

  Tom Wilkinson: Dobrzy ludzie, złe rzeczy

  Millennium Films ogłosiło, że rozpoczęły się zdjęcia do thrillera "Good People" z Jamesem Franco, Kate Hudson i Omarem Sy oraz nominowanym do Oscara Tomem Wilkinsonem w rolach głównych.
 • "Hotel Marigold": Indie na emeryturze

  "Hotel Marigold": Indie na emeryturze

  Grupa brytyjskich emerytów decyduje się wyjechać do hotelu dla starszych osób w Jaipur w Indiach. Pobyt w magicznym miejscu, jak obiecuje reklama, ma im pomóc odmienić swoje życie w egzotycznych okolicznościach przyrody. Rzeczywistość okazuje się jednak daleka od czytanych wcześniej ulotek.
 • Gwiazdorska obsada Polańskiego

  Gwiazdorska obsada Polańskiego

  Tom Wilkinson i Jim Belushi dołączą do ekipy Romana Polańskiego w jego kolejnym filmie "The Ghost". Pojawią się obok Pierce'a Brosnana i Ewana McGregora.
 • Niebezpieczne egzorcyzmy

  Niebezpieczne egzorcyzmy

  Laura Linney ("Życie za życie", "Rzeka tajemnic") wystąpi wraz z Tomem Wilkinsonem ("Dziewczyna z perłą", "Zakochany bez pamięci") w filmie "The Exorcism of Anneliese Michel". Na fotelu reżysera obrazu zasiądzie Scott Derrickson ("Hellraiser: Wrota piekieł").
 • Przeciwnicy Batmana

  Przeciwnicy Batmana

  Tom Wilkinson ("Zakochany Szekspir", "Dziewczyna z perłowym kolczykiem") i Rutger Hauer ("Autostopowicz", "Niebezpieczny umysł") dołączyli do obsady filmu "Batman Begins", który dla studia Warner Bros. Pictures przygotowuje Christopher Nolan ("Bezsenność"). W roli czlowieka-nietoperza wystąpi Christian Bale ("Equilibrium").
 • Rośnie obsada "Piccadilly Jim"

  Rośnie obsada "Piccadilly Jim"

  Frances O'Connor ("Mansfield Park", "Sztuczna inteligencja") i Allison Janney ("Godziny", serial "Prezydencki poker") zagrają w filmie "Piccadilly Jim", który powstaje obecnie w Wielkiej Brytanii. Obraz opowiada o przygodach amerykańskiego utracjusza, który w Londynie odnajduje dziewczynę swoich marzeń. Tytułową rolę w projekcie kreuje Sam Rockwell ("Naciągacze", "Niebezpieczny umysł").
 • Skandalista Sam Rockwell

  Skandalista Sam Rockwell

  Sam Rockwell ("Welcome to Collinwood", "Niebezpieczny umysł") zagra tytułową rolę w komedii "Piccadilly Jim". Będzie to kostiumowa opowieść o Amerykaninie, który usiłuje rozpocząć nowe życie w Anglii. W filmie wystąpią także Amanda Peet ("Jak ugryźć 10 milionów", "Tożsamość") i Tom Wilkinson ("Zakochany Szekspir", "Godziny szczytu").
 • XVII-wieczny aktor w tarapatach

  XVII-wieczny aktor w tarapatach

  Billy Crudup ("Kraina Hi-Lo", "U progu sławy") i Claire Danes ("Romeo i Julia", "Terminator 3: Bunt maszyn") grają główne role w kostiumowym widowisku "Compleat Female Stage Beauty". Film opowiada autentyczną historię słynnego aktora sprzed czterystu lat, który staje w obliczu nieoczekiwanej scenicznej konkurencji. W obsadzie projektu, który realizuje właśnie Richard Eyre ("Iris"), występuje także wielu wybitnych aktorów brytyjskich.
 • Rupert Everett jako "ten trzeci"

  Rupert Everett jako "ten trzeci"

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Idealny mąż") wystąpi w filmie "A Way Through the Woods", który wkrótce zrealizuje Julian Fellowes, zdobywca Oscara za scenariusz "Gosford Park". Będzie to adaptacja powieści pod tym samym tytułem, którą napisał Nigel Balchin. Everett dołączy na planie do Toma Wilkinsona ("Za drzwiami sypialni") i Emily Watson ("Czerwony smok"), którzy zagrają parę małżeńską.