Film - Tom Hiddleston

Artykuły - Tom Hiddleston (5)

 • Tom Hiddleston zagra w nowym serialu Netfliksa

  Tom Hiddleston zagra w nowym serialu Netfliksa

  Tom Hiddleston nie zwalnia tempa. Aktor, który niedawno rozpoczął zdjęcia do wyczekiwanego serialu Marvela i platformy Disney+ - "Loki", przyjął właśnie propozycję roli w nowym serialu Netfliksa zatytulowanym "White Stork". Wcieli się w nim w postać polityka kandydującego do parlamentu.
 • Idealni na wakacje

  Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!
 • Tom Hiddleston zastąpi Daniela Craiga w roli Bonda?

  Tom Hiddleston zastąpi Daniela Craiga w roli Bonda?

  Daniel Craig odrzucił kontrakt na zagranie w dwóch kolejnych filmach o przygodach Jamesa Bonda. Informują o tym brytyjskie media, powołując się źródła w Hollywood.
 • Jeremy Irons i Sienna Miller razem na planie

  Jeremy Irons i Sienna Miller razem na planie

  Gwiazdy Hollywood Sienna Miller, Jeremy Irons i Tom Hiddleston zagrają razem w filmie "Wieżowiec". Obraz jest ekranizacją powieści J.G. Ballarda.
 • Tilda Swinton i Tom Hiddleston: Stylowi kochankowie

  Tilda Swinton i Tom Hiddleston: Stylowi kochankowie

  "Tylko kochankowie przeżyją" to najnowszy film wielokrotnie nagradzanego amerykańskiego reżysera Jima Jarmuscha. W rolach głównych zobaczymy Tildę Swinton i Toma Hiddlestona, którzy wcielili się w role wampirów z klasą.