Tom Hanks

Artykuły - Tom Hanks (241)

 • Tom Hanks i Rita Wilson oficjalnie obywatelami Grecji

  Tom Hanks i Rita Wilson oficjalnie obywatelami Grecji

  Para amerykańskich aktorów, Tom Hanks i jego żona, z pochodzenia Greczynka, Rita Wilson mają szczególny powód do świętowania: oboje oficjalnie zostali obywatelami Grecji - informuje w poniedziałek, 27 lipca, na swojej stronie internetowej telewizja CNN.
 • ​Jennifer Aniston: Noście cholerne maseczki

  ​Jennifer Aniston: Noście cholerne maseczki

  Choć kryzys związany z pandemią koronawirusa bynajmniej nie został zażegnany, wielu z nas przestało stosować się do zaleceń ekspertów. Ta niefrasobliwość martwi Toma Hanksa, który sam zachorował na COVID-19. O rozsądek zaapelowała również Jennifer Aniston. "Noście cholerne maseczki" - napisała na Instagramie.
 • Tom Hanks pomógł chłopcu dręczonemu za imię Corona

  Tom Hanks pomógł chłopcu dręczonemu za imię Corona

  Tom Hanks odpowiedział na list chłopca z Australii, który skarżył się, że w dobie pandemii jest dręczony za to, że ma imię Corona. Gwiazdor przekazał też chłopcu maszynę do pisania firmy… Corona - podaje "The Guardian".
 • Tom Hanks opowiedział o cierpieniu żony

  Tom Hanks opowiedział o cierpieniu żony

  Kilka dni temu żona Toma Hanksa, Rita Wilson, zdecydowała się szczerze opowiedzieć o skutkach ubocznych przyjmowania leku na koronawirusa. Tym razem mężczyzna zdecydował się przyznać, jak u niego przebiegała choroba. Wyznał też, że widok cierpiącej żony był przerażający.
 • ​Rita Wilson: Co po jej śmierci ma zrobić Tom Hanks?

  ​Rita Wilson: Co po jej śmierci ma zrobić Tom Hanks?

  Na niecodzienne wyznanie pozwoliła sobie w programie Kelly Clarkson żona Toma Hanksa. Podzieliła się ona bowiem z widzami swoim planem na wypadek... własnej śmierci. Plany dotyczą przede wszystkim jej męża.
 • Żona Toma Hanksa zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych

  Żona Toma Hanksa zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych

  Tom Hanks i jego żona pod koniec marca wrócili do USA z Australii, gdzie spędzili kwarantannę, bo oboje byli zarażeni koronawirusem. W niedzielę Rita Wilson po raz pierwszy od czasu choroby wystąpiła publicznie. Wykonała hymn Stanów Zjednoczonych, a okazją do tego było rozpoczęcie serii wirtualnych wyścigów samochodowych.
 • Żona Toma Hanksa opowiedziała o walce z rakiem

  Żona Toma Hanksa opowiedziała o walce z rakiem

  Rita Wilson, jedna z pierwszych gwiazd, u których zdiagnozowano koronawirusa, podzieliła się z fanami wzruszającym wpisem. Żona Toma Hanksa wyznała w nim, że 29 marca to dla niej szczególnie ważna data. Z wielu powodów.
 • ​Tom Hanks powrócił do Los Angeles po kwarantannie w Australii

  ​Tom Hanks powrócił do Los Angeles po kwarantannie w Australii

  Amerykański aktor Tom Hanks i jego żona Rita Wilson powrócili w piątek do Los Angeles po dwóch tygodniach kwarantanny w Australii z powodu zarażenia się koronawirusem - poinformowały amerykańskie media.
 • Tom Hanks wraz z żoną opuścili szpital w Australii

  Tom Hanks wraz z żoną opuścili szpital w Australii

  Minęło pięć dni odkąd świat obiegła wieść, że aktor jest chory na koronawirusa. Wkrótce okazało się, że towarzysząca mu żona, Rita Wilson również. Dziś para opuściła progi szpitala Queensland.
 • Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza

  Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza

  Tom Hanks i jego żona Rita Wilson to wciąż najsłynniejsze ofiary wirusa COVID-19. Aktorska para przebywa obecnie w Australii, gdzie poddała się kwarantannie. Badaniu poddano też osoby, z którymi małżonkowie spotykali się w ostatnich dniach. Jedną z nich jest dziennikarz Richard Wilkins, którego test na obecność koronawirusa przyniósł wynik dodatni.

Filmy - Tom Hanks (8)

 • "Saturday Night Live" Dwayne Johnson, monolog

 • "Czwarta władza": Kogo gra Tom Hanks?

 • "Atlas chmur" (2)

  Czy rzeczywiście rodzimy się więcej niż jeden raz? "Atlas chmur" to opowieść o tym, jak czyny i decyzje ludzi różnych epok wzajemnie na siebie wpływają, zmieniając przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
 • "Atlas chmur": Nic nie jest przypadkowe

  "Atlas chmur", monumentalne widowisko w reżyserii Andy'ego i Lany Wachowskich oraz Toma Tykwera, przedstawia losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. To uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis aktorskiej wirtuozerii. O filmie opowiadają grający w nim aktorzy, m.in. Tom Hanks i Halle Berry.