Tom Hanks

Artykuły - Tom Hanks (436)

 • ​Bielska ławeczka z Tomem Hanksem i Fiatem 126?

  ​Bielska ławeczka z Tomem Hanksem i Fiatem 126?

  Ławka podobna do tej z filmu "Forrest Gump", na której siedział Tom Hanks, wzbogacona o sylwetkę Fiata 126, jaki w 2017 roku otrzymał aktor, może już wkrótce stanąć w Bielsku-Białej. Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji, we wtorek zaprezentowała jej projekt.
 • "Czwarta władza": Tom Hanks gwiazdą filmu Spielberga

  "Czwarta władza": Tom Hanks gwiazdą filmu Spielberga

  "Czwarta władza" to już piąty wspólny projekt Stevena Spielberga i Toma Hanksa. Tym razem aktor wciela się w wydawcę dziennika "The Washington Post" Bena Bradlee'a.
 • Tom Hanks: Z "maluchem" i maszyną do pisania

  Tom Hanks: Z "maluchem" i maszyną do pisania

  Tom Hanks opowiadał we włoskiej telewizji o fiacie 126 p, który otrzymał z Polski. Od gospodarza popularnego talk-show dostał miniaturkę malucha, a także drugi prezent, na widok którego aż podskoczył z radości i który trzymał w rękach wzruszony...
 • Tom Hanks odebrał kluczyki do własnego Fiata 126p

  Tom Hanks odebrał kluczyki do własnego Fiata 126p

  Słynny hollywoodzki aktor Tom Hanks 30 listopada odebrał w Los Angeles kluczyki do "malucha", czyli Fiata 126p, podarowanego mu przez mieszkańców Bielska-Białej po internetowej zbiórce zorganizowanej przez fankę aktora.
 • Maluch dla Toma Hanksa leci LOT-em do Los Angeles

  Maluch dla Toma Hanksa leci LOT-em do Los Angeles

  Boeing 787 Dreamliner LOT-u wystartował w poniedziałek z Fiatem 126p dla Toma Hanksa na pokładzie - poinformowała spółka. Lot z warszawskiego Lotniska Chopina do Los Angeles potrwa 12 godzin i 40 minut. To ósmy maluch przewożony przez LOT do Ameryki Północnej.
 • Tom Hanks w najbliższy czwartek otrzyma swojego Fiata 126p

  Tom Hanks w najbliższy czwartek otrzyma swojego Fiata 126p

  - Tom Hanks już w czwartek zasiądzie za kierownicą swego Fiata 126p. Aktor otrzyma auto i kluczyki podczas spotkania zorganizowanego prawdopodobnie w jednym ze studiów filmowych - powiedziała pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" Monika Jaskólska.
 • Fiat 126p wyruszył w podróż do Toma Hanksa

  Fiat 126p wyruszył w podróż do Toma Hanksa

  Fiat 126p, który jest prezentem dla aktora Toma Hanksa, wyruszył w poniedziałek w najdłuższą podróż do Los Angeles. - Wręczymy go Tomowi w połowie przyszłego tygodnia - powiedziała pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" Monika Jaskólska.
 • Fiat 126p dla Toma Hanksa wyleci do Los Angeles 27 listopada

  Fiat 126p dla Toma Hanksa wyleci do Los Angeles 27 listopada

  Fiat 126p, który jest prezentem dla aktora Toma Hanksa, wyrusza w podróż za ocean. 27 listopada - na pokładzie Dreamlinera należącego do linii LOT - odleci z warszawskiego Okęcia do Los Angeles - poinformowała we wtorek organizatorka akcji Monika Jaskólska.
 • Tom Hanks obiecał, że przyjedzie do Bielska-Białej

  Tom Hanks obiecał, że przyjedzie do Bielska-Białej

  "Tom Hanks obiecał, że odwiedzi Bielsko-Białą" - podała na portalu społecznościowym Monika Jaskólska, organizatorka akcji ofiarowania aktorowi Fiata 126p. Bielszczanka spotkała się z nim w Los Angeles. Jak dodała, auto może trafić do gwiazdora już w listopadzie.
 • Bielszczanie zobaczyli Fiata 126p, którego otrzyma aktor Tom Hanks

  Bielszczanie zobaczyli Fiata 126p, którego otrzyma aktor Tom Hanks

  Bielszczanie w niedzielę zobaczyli białego Fiata 126p, który jesienią powędruje do Stanów Zjednoczonych jako prezent dla aktora Toma Hanksa. Pomimo 43 lat, auto wygląda jakby właśnie zjechało z taśmy montażowej bielskiej Fabryki Samochodów Małolitrażowych.

Filmy - Tom Hanks (7)

 • "Czwarta władza": Kogo gra Tom Hanks?

 • "Atlas chmur" (2)

  Czy rzeczywiście rodzimy się więcej niż jeden raz? "Atlas chmur" to opowieść o tym, jak czyny i decyzje ludzi różnych epok wzajemnie na siebie wpływają, zmieniając przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
 • "Atlas chmur": Nic nie jest przypadkowe

  "Atlas chmur", monumentalne widowisko w reżyserii Andy'ego i Lany Wachowskich oraz Toma Tykwera, przedstawia losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. To uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis aktorskiej wirtuozerii. O filmie opowiadają grający w nim aktorzy, m.in. Tom Hanks i Halle Berry.
 • "Atlas chmur"

  "Atlas chmur" opowiada o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety. I tak, poczynając od XIX w., poznajemy amerykańskiego członka ekspedycji podróżującej przez Pacyfik, biseksualnego muzyka z lat 30. XX w., dziennikarkę żyjącą w Kalifornii w latach 70-tych, współczesnego wydawcę z Londynu, by wreszcie przenieść się do futurystycznej metropolii...