toast

Artykuły - Toast (19)

 • Światu grozi niedobór wina

  Światu grozi niedobór wina

  Z najnowszych badań wynika, że światu grozi niedobór wina - poinformowała amerykańska grupa analizująca rynki Morgan Stanley. Z dokumentu wynika, że zapotrzebowanie rynku na wino zdecydowanie przekracza możliwości producentów.
 • Jak zamówić piwo? Poradnik podróżnika

  Jak zamówić piwo? Poradnik podróżnika

  Często podróżujesz prywatnie lub służbowo, a na dodatek jesteś zapalonym piwoszem? Mamy coś dla ciebie: mały poradnik, dzięki któremu zamówienie piwa w obcym kraju stanie się dziecinnie proste.
 • Komorowski i Mazowiecki: Toast za wolność na pl. Konstytucji

  Komorowski i Mazowiecki: Toast za wolność na pl. Konstytucji

  Prezydent Bronisław Komorowski i b. premier Tadeusz Mazowiecki wznieśli toast za wolność w rocznicę wyborów 4 czerwca '89. Komorowski przyznał, że nie głosował w tych wyborach, bo - jak mówił - był wówczas człowiekiem "radykalnych poglądów".
 • Sprawdź, jak najlepiej serwować szampana

  Sprawdź, jak najlepiej serwować szampana

  Z okazji zbliżającego się sylwestra i mijającego Roku Chemii American Chemical Society opublikowało w internecie film poświęcony szampanowi.
 • Polacy na ważnym miejscu w sercach Anglików

  Prezydent Lech Kaczyński podkreślił podczas uroczystego obiadu wydanego na cześć brytyjskiej pary książęcej: księcia Karola i księżnej Camilli, że Polska i Wielka Brytania są obecnie podwójnymi sojusznikami, będąc razem w NATO i Unii Europejskiej.
 • Serbski prezydent skazany za toast na stadionie

  Serbski prezydent skazany za toast na stadionie

  Serbski prezydent Boris Tadić został ukarany grzywną za to, że w październiku po zwycięstwie reprezentacji Serbii w piłce nożnej nad reprezentacją Rumunii w ramach eliminacji mistrzostw świata wzniósł toast szampanem. Szef państwa złamał w ten sposób zakaz picia alkoholu na terenie obiektów sportowych.
 • Toast za błędy

  Toast za błędy

  Koniec miłości. Oraz: telefonów do teściów, imprez u wspólnych znajomych, kina z jego przyjaciółmi. Smak rozstania zna większość kobiet, ale niechętnie o tym opowiada. Bo obarcza poczuciem porażki? Bo każe szukać winy w sobie?
 • Toast za wolność pod oknami mieszkania Jacka Kuronia

  Kilkaset osób zgromadziło się w czwartek o godz. 20 pod oknami mieszkania Jacka Kuronia na warszawskim Żoliborzu, by wznieść toast za wolność.
 • Toast za życie

  Toast za życie

  22 listopada na antenie TVN 7 premiera serialu komediowego, "Happy Hour". W rolach głównych - panowie, którzy zawsze znajdą czas, by wczesnym popołudniem wznieść toast za życie i tanim sumptem odpędzić troski korzystając ze zniżki w barze - Happy Hour.
 • Filmowy Sylwester w Krakowie

  Filmowy Sylwester w Krakowie

  Sylwester w kinie to atrakcja nie tylko dla miłośników X Muzy. Kino Kijów proponuje dwa seanse przedpremierowe, sylwestrowy pokaz specjalny, poczęstunek oraz noworoczny toast.

Filmy - Toast (2)