Timothee Chalamet

Synonimy:
Timothée Chalamet,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Timothee Chalamet (10)

 • Timothée Chalamet jako młody Willy Wonka

  Timothée Chalamet jako młody Willy Wonka

  Do tej pory jedynie spekulowano o tym, że Timothée Chalametazagra młodego Willy'ego Wonkę w przygotowywanym właśnie filmie. Teraz udział aktora został oficjalnie potwierdzony.
 • Timothee Chalamet: Był pierwszym chłopakiem córki Madonny

  Timothee Chalamet: Był pierwszym chłopakiem córki Madonny

  Choć sama królowa popu robiła wszystko, aby jej córka nie "straciła wianka" zbyt wcześnie - w tym celu wynajęła nawet prywatnego ochroniarza - nie zdało się to na wiele. Po latach Lourdes przyznała, że Timothee Chalamet, jeden z bardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, był jej pierwszym chłopakiem.
 • ​Timothee Chalamet znów u Luki Guadagnino

  ​Timothee Chalamet znów u Luki Guadagnino

  Lista filmów, nad którymi pracuje obecnie włoski reżyser Luca Guadagnino, jest tak duża, że chyba on sam zaczyna się już gubić. Do tej pokaźnej puli projektów właśnie doszła kolejna pozycja. Będzie to film, do którego Guadagnino ponownie zaangażuje Timothee Chalameta, który zagrał w jego "Tamtych dniach, tamtych nocach". Nowa produkcja jest zapowiadana jako połączenie horroru i historii miłosnej.
 • Tom Holland i Timothee Chalamet kandydatami do roli młodego Willy’ego Wonki

  Tom Holland i Timothee Chalamet kandydatami do roli młodego Willy’ego Wonki

  Studio Warner Bros. jest coraz bliższe podjęcia ostatecznych decyzji odnośnie filmu „Wonka”, który ma być prequelem filmu „Charlie i fabryka czekolady”. Przed dwoma dniami ogłosiło, że zadebiutuje on w kinach 17 marca 2023 roku. Teraz pojawiają się informacje dotyczące jego obsady. Wśród kandydatów do roli młodego Willy’ego Wonki są Tom Holland i Timothee Chalamet.
 • Timothée Chalamet jako słynny astrolog?

  Timothée Chalamet jako słynny astrolog?

  "Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado" to film dokumentalny, który od 8 lipca można oglądać na serwisie streamingowym Netflix. Opowiada historię porównywanego do Liberace astrologa Waltera Mercado. Twórcy dokumentu mają nadzieję na to, że uda im się zaadaptować tę historię również na potrzeby filmu fabularnego. Zdradzają, że zmarły w listopadzie 2019 roku Mercado chciał, aby wcielił się w niego Timothée Chalamet.
 • Potępił Woody'ego Allena, by zdobyć Oscara?

  Potępił Woody'ego Allena, by zdobyć Oscara?

  Na początku tygodnia ukazały się kontrowersyjne pamiętniki Woody'ego Allena zatytułowane "Apropos of Nothing". Ich publikacji towarzyszyły liczne protesty osób, które sprzeciwiały się publikacji zwierzeń reżysera oskarżanego o molestowanie seksualne. Allen odniósł się w książce do podobnych aktów potępienia, jakich doświadczył w ostatnim czasie.
 • Timothée Chalamet solidaryzuje się z mieszkańcami Lombardii

  Timothée Chalamet solidaryzuje się z mieszkańcami Lombardii

  Amerykański aktor Timothée Chalamet zapewnił o swej bliskości mieszkańców miejscowości Crema na północy Włoch, w którym rozgrywa się głośny film "Tamte dni, tamte noce" z nim w głównej roli, nominowanej do Oscara. Film wyreżyserował Włoch Luca Guadagnino.
 • Timothee Chalamet zagra Boba Dylana w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Timothee Chalamet zagra Boba Dylana w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, Timothee Chalamet, wcieli się w legendę muzyki, Boba Dylana, w jego nowej filmowej biografii. Produkcja skupi się na okresie, w którym Dylan przeszedł od muzyki folkowej do rockowej.
 • Timothee Chalamet: Przyłapany na pocałunku z córką znanego aktora

  Timothee Chalamet: Przyłapany na pocałunku z córką znanego aktora

  Młody amerykański aktor został sfotografowany w intymnej chwili, którą dzielił z córką Johnnego Deppa.
 • Timothée Chalamet: Książę Hollywood

  Timothée Chalamet: Książę Hollywood

  Filmowcy ustawiają się do niego w kolejce, aktorzy, z którymi grał, nie przestają go wychwalać, a fani zakładają mu setne konto na Instagramie. Ma na koncie dziesiątki nagród i nominację do Oscara jako jeden z najmłodszych w historii kina. Za chwilę zobaczymy go w filmie "Mój piękny syn", który ma sprawić, że będzie również jednym z najmłodszych nagrodzonych. A 27 grudnia Timothée Chalamet skończy dopiero 23 lata.

Zdjęcia - Timothee Chalamet (10)

 • film.interia.pl
  Timothee Chalamet: Książę Hollywood
 • film.interia.pl
  Timothee Chalamet: Książę Hollywood
 • film.interia.pl
  Timothee Chalamet: Książę Hollywood
 • film.interia.pl
  Timothee Chalamet: Książę Hollywood
 • film.interia.pl
  Timothee Chalamet: Książę Hollywood
 • film.interia.pl
  Timothee Chalamet: Książę Hollywood