TikTok

Artykuły - TikTok (18)

 • iOS 14 ujawnił, iż aplikacje szpiegują użytkowników iPhone’ów

  iOS 14 ujawnił, iż aplikacje szpiegują użytkowników iPhone’ów

  Nowa aktualizacja mobilnego oprogramowania od amerykańskiego producenta ujawniła, iż TikTok oraz inne aplikacje dla iPhone’ów szpiegują użytkowników. Sprawa została nagłośniona przez samych użytkowników.
 • TikTok znów na celowniku w kontekście prywatności

  TikTok znów na celowniku w kontekście prywatności

  TikTok po raz kolejny znalazł się na celowniku obrońców praw dziecka oraz cyfrowych obrońców prywatności. Sprawa związana jest z gromadzeniem danych oraz praktyk w zakresie prywatności stosowanych przez aplikację.
 • ​TikTok - Andrzej Duda i Wersow to nie jedyni, którzy z niego korzystają

  ​TikTok - Andrzej Duda i Wersow to nie jedyni, którzy z niego korzystają

  Pojawił się na nim prezydent Andrzej Duda, kolejne marki i celebryci (Weronika Sowa, znana jako Wersow). Ale przede wszystkim to nadal platforma dla młodych i kreatywnych. Czym jest TikTok?
 • Od mema do wielkiej kariery. Kim jest Doja Cat?

  Od mema do wielkiej kariery. Kim jest Doja Cat?

  "Say So" - inspirowany muzyką disco przebój amerykańskiej raperki i wokalistki Dojy Cat - najpierw został hitem na TikToka, a następnie podbił stacje radiowe i playlisty słuchaczy na całym świecie. Równie dobrze radzi sobie też remiks utworu z gościnną zwrotką Nicki Minaj. Kim jest wspomniana Doja Cat?
 • TikTok wzmacnia kontrole rodzicielską

  TikTok wzmacnia kontrole rodzicielską

  Popularna aplikacja społecznościowa TikTok wprowadza nową funkcję, która umożliwia zespojenie rodzicom kont swoich dzieci z własnymi. Pozwala to ustawienie dowolnych ograniczeń.
 • TikTok zhakowany przez dwóch programistów

  TikTok zhakowany przez dwóch programistów

  Dwóch programistów korzystających z platformy z systemem iOS zhakowało TikToka poprzez prosty trik. Wystarczyło połączyć aplikację z fałszywym, specjalnie podstawionym serwerem.
 • Robert Lewandowski zatańczył do "Toosie Slide" Drake'a. Nowy hit TikToka

  Robert Lewandowski zatańczył do "Toosie Slide" Drake'a. Nowy hit TikToka

  Raper Drake z nowym utworem "Toosie Slide" podbija TikToka. Wśród gwiazd, które zatańczyły układ do tego nagrania, znalazł się m.in. Robert Lewandowski.
 • YouTube rzuca wyzwanie TikTok

  YouTube rzuca wyzwanie TikTok

  Należący do koncernu Google, YouTube pozazdrościł popularności aplikacji TikTok i zapowiada jej własny odpowiednik o nazwie „Shorts”.
 • USA chce zakazać urzędnikom korzystania z TikToka

  USA chce zakazać urzędnikom korzystania z TikToka

  Senatorowie stanu Missouri i Florydy chcą zakazać pracownikom rządu Stanów Zjednoczonych pobierania i korzystania z TikToka. Twierdzą oni, że aplikacja społecznościowa stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.
 • TikTok popularniejszy niż Facebook i Instagram

  TikTok popularniejszy niż Facebook i Instagram

  Wszystko wskazuje, że aplikacja TikTok stała się bardziej popularna niż sam Facebook. Tak wynika ze statystyk pobierania w roku 2019.

Filmy - TikTok (5)