TikTok

Artykuły - TikTok (45)

 • TikTok znów zmienia swoją politykę prywatności - co trzeba wiedzieć?

  TikTok znów zmienia swoją politykę prywatności - co trzeba wiedzieć?

  TikTok zmienia swoją politykę prywatności. W tym przypadku aplikacja rozpocznie zbieranie danych biometrycznych od użytkowników. Czy jest się czego obawiać?
 • Koronawirusowe fejki na TikToku. Serwis ujawnia w raporcie, ile było fałszywych informacji

  Koronawirusowe fejki na TikToku. Serwis ujawnia w raporcie, ile było fałszywych informacji

  Premier Australii udawał, że dostał szczepionkę, natomiast AstraZeneca spowodowała poważne skutki uboczne u 80 proc. członków marynarki wojennej - to tylko niektóre z fałszywych informacji, na które narażeni byli użytkownicy TikToka. Serwis społecznościowy ujawnił raport, w którym przekazano ile filmów usunięto, by zapobiegać rozpowszechnianiu się fake newsów.
 • TikTok - na co trzeba uważać w popularnym serwisie?

  TikTok - na co trzeba uważać w popularnym serwisie?

  ​Z TikToka miesięcznie korzysta prawie 690 mln użytkowników - to obecnie największy nowy konkurent Facebooka. W Polsce aż 40 proc. osób, które posiadają konto w tym serwisie, spędza na oglądaniu i tworzeniu filmów ponad godzinę dziennie. Jednak, publikując je, mogą nieświadomie narazić swoje wrażliwe dane na niebezpieczeństwo. Jak zachować prywatność i jednocześnie nie rezygnować z TikToka?
 • Brian May (Queen) wyrzucony z TikToka. Fani od razu "zrobili dym"

  Brian May (Queen) wyrzucony z TikToka. Fani od razu "zrobili dym"

  Współzałożyciel grupy Queen i jej gitarzysta pyta: "Co zrobiłem nie tak?" - po tym, gdy jego konto zostało unieważnione przez jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Internauci pospieszyli z odpowiedziami.
 • Walka o miliardy funtów. TikTok pozwany za wykorzystywanie danych dzieci

  Walka o miliardy funtów. TikTok pozwany za wykorzystywanie danych dzieci

  Anne Longfield, brytyjska aktywistka oraz była komisarz ds. dzieci, pozwała platformę społecznościową TikTok w imieniu milionów dzieci z Wielkiej Brytanii oraz krajów Unii Europejskiej. Zarzuca platformie gromadzenie i wykorzystywanie danych dzieci bez wymaganych zgód. Aplikacji grożą miliardy funtów odszkodowania.
 • Nie żyje Adam Perkins. Miał zaledwie 24 lata

  Nie żyje Adam Perkins. Miał zaledwie 24 lata

  "Był geniuszem daleko wykraczającym poza jego czasy" - pisał brat bliźniak zmarłego Adama Perkinsa. Muzyk, znany przede wszystkich w mediach społecznościowych, miał zaledwie 24 lata.

Filmy - TikTok (8)