Film - thriller psychologiczny

Artykuły - Thriller psychologiczny (6)

 • "Trzy siostry T.": Kiepski żart

  "Trzy siostry T.": Kiepski żart

  "Trzy siostry T" to oparty faktach thriller psychologiczny z elementami czarnej komedii. Opowiada historię tytułowych wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad synem jednej z nich.
 • Makiaweliczna gra z ofiarą

  Makiaweliczna gra z ofiarą

  Jaume Balaguero, reżyser takich filmów jak: "Apartament" i "Rec", powraca z thrillerem psychologicznym "Słodkich snów". Tym razem jego obraz przerażać będzie złem, które w potężnych rozmiarach kłębić się będzie w... głowie głównego bohatera.
 • Kolejny polski film w 3D

  Kolejny polski film w 3D

  Od 21 października w kinach będzie można oglądać film "4:13 do Katowic" według scenariusza i w reżyserii Andrzeja Stopy. To 25-minutowy thriller psychologiczny nakręcony w technologii 3D. Główną rolę zagrał w nim Robert Więckiewicz.
 • "Czarna owca" Oscarów

  "Czarna owca" Oscarów

  Film Darrena Aronfosky'ego "Czarny łabędź" to jeden z faworytów tegorocznych Oscarów. Thriller psychologiczny otrzymał pięć nominacji, jednak wielkim przegrany ceremonii okazał się kompozytor muzyki do obrazu z Natalie Portman w głównej roli, Clint Mansell.
 • Nowy film twórcy "Iris"

  Nowy film twórcy "Iris"

  Już 3 września na ekranach polskich kin zadebiutuje "Niewinna" - thriller psychologiczny z Laurą Linney, Antonio Banderasem, Liamem Neesonem i Romolą Garai w rolach głównych.
 • Plany Benjamina Bratta

  Plany Benjamina Bratta

  Informowaliśmy ostatnio o pogłoskach, że w "Nagim instynkcie 2" u boku Sharon Stone pojawi się najprawdopodobniej Benjamin Bratt ("Czerwona planeta", "Miss Agent"). Jednak ostatnio agenci aktora stanowczo zdementowali te doniesienia i poinformowali, że najnowszym projektem, nad którym rozpocznie prace Bejamin, będzie thriller psychologiczny "Abandon".