Thor

Artykuły - Thor (6)

 • Film piłkarski przed nowym Thorem

  Film piłkarski przed nowym Thorem

  Zanim Taika Waititi wejdzie na plan czwartej części Thora, zrealizuje film o drużynie piłkarskiej z Samoa.
 • Natalie Portman chce przypakować do roli Thora

  Natalie Portman chce przypakować do roli Thora

  Marvel ponownie zaskoczył fanów. Natalie Portman zostanie nowym Thorem, a po raz pierwszy w roli superbohaterki zobaczymy ją w 2021 roku w filmie "Thor: Love and Thunder". Aktorka zapowiada, że w ramach przygotowań do roli będzie musiała spędzić wiele godzin na siłowni.
 • Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  W sobotę 20 lipca podczas Comic-Conu w San Diego Marvel Studios ma przedstawić swoje plany na najbliższe lata. Na kilka dni przed konferencją ujawniono, że powstanie czwarta część solowych przygód Thora. Jej reżyserem i scenarzystą został odpowiedzialny za "Thor: Ragnarok" Taika Waititi.
 • Cate Blanchett w nowym "Thorze"

  Cate Blanchett w nowym "Thorze"

  Cate Blanchett, która otrzymała nominację do Złotego Globu i nagrody SAG za swoją rolę w lesbijskim melodramacie "Carol", może wkrótce stać się częścią kinowych adaptacji komiksów Marvela. Dwukrotna zdobywczyni Oscara negocjuje rolę w filmie "Thor: Ragnarok".
 • Kenneth Branagh: Szekspir i komiksy

  Kenneth Branagh: Szekspir i komiksy

  Kenneth Branagh bardzo uważa, aby nie poświęcać przyszłości więcej, niż pięć minut dziennie. Powód jest prosty: w życiu nie da się niczego przewidzieć, a już zwłaszcza w show biznesie.
 • Natalie Portman: "Thor" mnie ocalił!

  Natalie Portman: "Thor" mnie ocalił!

  Natalie Portman jest wdzięczna, że po wyczerpującym "Czarnym łabędziu" miała możliwość pracy na planie filmu "Thor", ponieważ ekranizacja słynnego komiksu pozwoliła jej uciec od "całkowitego załamania nerwowego".

Filmy - Thor (1)