Thomaz Bellucci

Artykuły - Thomaz Bellucci (7)

 • Turniej ATP w Rio de Janeiro. Najwyżej notowany Nishikori odpadł w 1. rundzie

  Turniej ATP w Rio de Janeiro. Najwyżej notowany Nishikori odpadł w 1. rundzie

  Rozstawiony z "jedynką" Kei Nishikori już na pierwszej rundzie zakończył udział w turnieju ATP na kortach ziemnych w Rio de Janeiro (pula nagród 1,46 mln dol.). Japoński tenisista przegrał z reprezentantem gospodarzy Thomazem Belluccim 4:6, 3:6.
 • Goffin z Belluccim w półfinale w Gstaad

  Najwyżej rozstawiony Belg David Goffin pokonał Portugalczyka Joao Sousę (nr 7.) 6:7 (7-9), 6:4, 7:6 (7-1) i awansował do półfinału turnieju tenisowego ATP w Gstaad. Jego kolejnym rywalem będzie Brazylijczyk Thomaz Bellucci (5.).
 • Turniej ATP w Genewie - Sousa i Belucci w finale

  Turniej ATP w Genewie - Sousa i Belucci w finale

  W finale tenisowego turnieju ATP w Genewie (z pulą nagród 439 405 dolarów) zmierzą się rozstawiony z numerem szóstym Portugalczyk Joao Sousa oraz Brazylijczyk Thomaz Bellucci.
 • Turniej ATP w Gstaad: Bellucci lepszy od Tipsarevica w finale

  Turniej ATP w Gstaad: Bellucci lepszy od Tipsarevica w finale

  Brazylijczyk Thomaz Bellucci odniósł pierwsze zwycięstwo w cyklu ATP od ponad dwóch lat, wygrywając turniej na kortach ziemnych w Gstaad (pula nagród 358 425 euro). W finale pokonał najwyżej rozstawionego tenisistę Serba Janko Tipsarevica 6:7 (6-8), 6:4, 6:2.
 • ATP Hamburg: Awans Melzera

  ATP Hamburg: Awans Melzera

  Rozstawiony z numerem trzecim Austriak Juergen Melzer awansował do ćwierćfinału tenisowego turnieju ATP w Hamburgu (pula nagród 1 mln euro). Swoje mecze w trzeciej rundzie wygrali także m.in. Hiszpan Juan Carlos Ferrero i Brazylijczyk Thomaz Bellucci.
 • Bellucci wygrał turniej ATP w Gstaad

  Bellucci wygrał turniej ATP w Gstaad

  Brazylijczyk Thomaz Bellucci wygrał w niedzielę w szwajcarskim kurorcie Gstaad turniej tenisistów ATP z pulą nagród 450 tysięcy euro. W finałowym meczu pokonał Niemca Andreasa Becka 6:4, 7:6 (7-2).
 • Porażka Andriejewa w półfinale

  Brazylijczyk Thomaz Bellucci i Niemiec Andreas Beck zmierzą się w finale turnieju tenisistów ATP w szwajcarskim Gstaad (z pulą nagród 450 tysięcy euro).