Film - The Times

Artykuły - The Times (7)

 • Andrzej Żuławski o krzyżu

  Andrzej Żuławski o krzyżu

  - Sytuacja wokół krzyża to przerost schizofrenicznej głupoty, a Kościół wycofał się na pozycje koncyliacyjno-bezradne - powiedział w wywiadzie dla "Polska The Times" pisarz i reżyser Andrzej Żuławski.
 • "Big Brother" dla dzieci

  "Big Brother" dla dzieci

  Pod Wrocławiem znów będą kręcić reality show. Tym razem w domu Wielkiego Brata mają zostać zamknięte nastolatki w wieku 11-13 lat.
 • Farfał o przyszłości TVP

  Farfał o przyszłości TVP

  Piotr Farfał, prezes Telewizji Polskiej, w wywiadzie dla Polska The Times przyznał, że może być tak, że to TVP sama scyfryzuje Polskę. Dodał, że od 2003 roku rząd nic nie zrobił w sprawie wprowadzenia telewizji cyfrowej w Polsce.
 • Cztery filmy Jamesa Camerona

  Cztery filmy Jamesa Camerona

  Jeden z najbardziej spektakularnych współczesnych reżyserów, James Cameron ("Titanic", "Terminator"), w ostatnim czasie zamiast reżyserią, zajmuje się snuciem swych nowych filmowych pomysłów. W rozmowie z dziennikarzami brytyjskiego magazynu "The Times" opowiedział o swych... czterech nowych projektach!
 • Bollywoodzki przeciwnik Bonda

  Bollywoodzki przeciwnik Bonda

  Gulshan Grover, indyjski gwiazdor znany z wielu bollywoodzkich produkcji, dołączył do obsady 21. opowieści o Jamesie Bondzie. W filmie "Casino Royale" aktor wcieli się w przeciwnika agenta 007 - podał magazyn "The Times of India".
 • Oliver Stone: Noc w areszcie

  Oliver Stone: Noc w areszcie

  Oliver Stone, weteran wojny wietnamskiej, reżyser filmowy nagrodzony Oscarem, spędził część weekendu w areszcie policyjnym, pod zarzutem posiadania nielegalnych narkotyków i prowadzenia mercedesa w Beverly Hills w stanie upojenia alkoholowego - pisze brytyjski dziennik "The Times" w poniedziałkowym wydaniu.
 • Kultura masowa rozwija inteligencję?!

  Kultura masowa rozwija inteligencję?!

  Dzisiejsza kultura ekranu wzmacnia inteligencję dzieci i nastolatków, wynika z nowej kontrowersyjnej książki - podaje w poniedziałek, 2 maja, w internetowym wydaniu dziennik "The Times". Według książki, "kultura popularna może częściowo przyczyniać się do poprawy współczynnika inteligencji w krajach zachodnich".