The Rock

Artykuły - The Rock (33)

 • Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwyane Johnson potwierdził na Twitterze, że wystąpi w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol". The Rock dorzucił też na Instagramie fotkę na skuterze wodnym.
 • Gwiazda "Doom" nie będzie "Terminatorem"

  Gwiazda "Doom" nie będzie "Terminatorem"

  Występujący w wieczornym programie stacji MTV Dwayne "The Rock" Johnson ("Doom", "Be cool") zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał zastąpić Arnolda Schwarzeneggera w kolejnej części przygód "Terminatora".
 • Nowoczesna "Zabójcza broń"

  Nowoczesna "Zabójcza broń"

  Studio Touchstone Pictures przymierza się do realizacji filmu "Blowback", pełnej akcji komedii, w której główne role zagrają Dwayne "The Rock" Johnson ("Witajcie w dżungli", "Z podniesionym czołem") i Ryan Reynolds ("Blade: Mroczna Trójca", "Amityville").
 • "The Rock" na krawędzi

  "The Rock" na krawędzi

  Przedstawiciele studiów Cherry Road Films i Darko Entertainment ogłosili, że Dwayne "The Rock" Johnson ("Witajcie w dżungli", "Z podniesionym czołem") zagra u boku Seanna Williama Scotta ("Kuloodporny", "American Pie - Wesele") i Sarah Michelle Gellar ("Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie", "Grudge - Klątwa") w dreszczowcu s-f "Southland Tales". Autorem scenariusza opowieści i reżyserem projektu jest Richard Kelly ("Donnie Darko").
 • Weekend w kinie

  Weekend w kinie

  W ten weekend (29-31 października) w polskich kinach zadebiutują trzy tytuły - horror s-f "Resident Evil 2 - Apokalipsa", z Millą Jovovich w roli głównej, komediowa opowieść o zombie grasujących po Londynie "Wysyp żywych trupów" oraz film akcji "Z podniesionym czołem", w którym wystąpił słynny Dwayne "The Rock" Johnson.
 • Eomer i "Doom"

  Eomer i "Doom"

  Przedstawiciele studia Universal Pictures prowadzą rozmowy z Dwaynem "The Rock" Johnsonem ("Król Skorpion", "Witajcie w dżungli") dotyczące roli w filmowej adaptacji komputerowej gry "Doom". W produkcji weźmie udział również Karl Urban ("Krucjata Bourne'a", "Kroniki Riddicka"), który zagra główną rolę Johna Grimma.
 • Dwayne Johnson wychowuje

  Dwayne Johnson wychowuje

  Dwayne "The Rock" Johnson ("Król Skorpion", "Witajcie w dżungli") zagra główną rolę w filmie "Gridiron Gang", który dla studia Columbia Pictures przygotowuje w swej firmie Original Neal Moritz ("Torque: Jazda na krawędzi", "S.W.A.T. Jednostka specjalna"). Nad scenariuszem historii pracuje Jeff Maguire ("Na linii ognia", "Linia czasu").
 • Brudny Harry powróci?

  Brudny Harry powróci?

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Dwayne "The Rock" Johnson ("Król Skorpion", "Witajcie w dżungli") zdradził, że marzy mu się występ w remake'u "Brudnego Harry'ego", klasycznego obrazu Dona Siegela z Clintem Eastwoodem w roli głównej. 
 • John Woo reżyseruje "The Rocka"

  John Woo reżyseruje "The Rocka"

  Dwayne "The Rock" Johnson ("Król Skorpion"), ujawnił w wywiadzie dla magazynu "Latino Review", że reżyserem filmowej ekranizacji gry "Spy-Hunter" będzie John Woo ("Mission: Impossible 2"). Przygotowania do produkcji trwają już od roku. Zdjęcia do "Spy-Hunter" miały się rozpocząć wczesną wiosną, jednak ostatecznie przełożono je na czerwiec.
 • Twórcy horroru piszą dla Rocka

  Twórcy horroru piszą dla Rocka

  Mark Swift i Damian Shannon, scenarzyści filmu grozy "Freddy vs. Jason", napiszą scenariusz sensacyjnego widowiska "Spy-Hunter". Projekt jest adaptacją stworzonej przez firmę Midway Games popularnej zręcznościowej gry video z lat 80., której bohaterem był tajny agent używający wspaniałego wehikułu. Główną rolę w ekranizacji zagra słynny zapaśnik Dwayne "The Rock" Johnson ("Mumia powraca", "Król Skorpion").