The E Street Band

Artykuły - The E Street Band (25)

 • Bruce Springsteen: Mogę zrobić wszystko

  Bruce Springsteen: Mogę zrobić wszystko

  "Są tu jedne z najlepszych kompozycji w jego karierze i myślę, że płyta 'Wrecking Ball' zachwyci zarówno starych fanów Bruce'a, jak i zupełnie nową publiczność" - zachwala nowy album menedżer Bruce'a Springsteena.
 • Bruce Springsteen jest wściekły

  Bruce Springsteen jest wściekły

  Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego albumu Bruce'a Springsteena i jego The E Street Band. Płyta "Wrecking Ball" ukaże się 5 marca.
 • Bruce Springsteen "najlepszy od lat"

  Bruce Springsteen "najlepszy od lat"

  W 2012 roku, po dwóch latach milczenia, nowy album wyda amerykański gitarzysta Bruce Springsteen. Taką informację podał przyjaciel artysty, muzyk Bob Seger. Jego zdaniem, nowa płyta będzie "najlepszą od lat produkcją" Springsteena.
 • Zobaczy go blisko 100 milionów!

  Zobaczy go blisko 100 milionów!

  Ten krótki występ określany jest co roku najbardziej prestiżowym koncertem w Stanach Zjednoczonych. W przerwie Suber Bowl (finał rozgrywek futbolu amerykańskiego) wystąpi Bruce Springsteen i jego The E Street Band.
 • "Boss" zdradził szczegóły

  "Boss" zdradził szczegóły

  26 stycznia do sprzedaży trafi nowy album Bruce'a Springsteena i jego The E Street Band. Poznaliśmy szczegóły płyty "Working On A Dream".
 • Springsteen przyjedzie

  Springsteen przyjedzie

  Latem Bruce Springsteen i jego The E Street Band przyjadą do Europy na długą stadionową trasę. Czy zagrają w Polsce?
 • "Magiczny" Bruce Springsteen

  "Magiczny" Bruce Springsteen

  2 października ukaże się pierwsza od 5 lat wspólna płyta Bruce'a Springsteena i The E Street Band. album otrzymał tytuł "Magic".
 • Koncertowy Springsteen w czerwcu

  Koncertowy Springsteen w czerwcu

  "Bruce Springsteen With The Sessions Band Live In Dublin" to tytuł koncertowej płyty "Bossa", zawierającej głównie nagrania z albumu "We Shall Overcome: The Seeger Sessions". Wydawnictwo będzie dostępne zarówno na DVD, jak i na dwupłytowym CD.
 • Springsteen solo

  Springsteen solo

  Bruce Springsteen postanowił zostawić towarzyszący mu zespół The E Street Band. Muzyk wybiera się bowiem w solową akustyczną trasę koncertową.
 • Bruce Springsteen: Składanka i DVD

  Bruce Springsteen: Składanka i DVD

  Jak donosi polski fan club Bruce'a Springsteena i grupy The E Street Band, w listopadzie ukażą się dwie pozycje firmowane nazwiskiem "Bossa". Najpierw, 10 listopada, do rąk fanów trafi składanka największych przebojów, zaś tydzień później DVD.