Film - Thandiwe Newton

Synonimy:
Newton Thandie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Thandiwe Newton (14)

 • ​Thandie Newton wraca do swojego prawdziwego imienia

  ​Thandie Newton wraca do swojego prawdziwego imienia

  Przez 30 lat kariery aktorskiej znana z filmu "Westworld" aktorka podpisywana była w serialach i filmach imieniem Thandie. Niedawno w wywiadzie dla brytyjskiego "Vogue’a" Newton wyznała jednak, że to nie jest jej prawdziwe imię. Tym prawdziwym jest Thandiwe i od teraz aktorka będzie się nim posługiwać. Stosowne zmiany poczynione zostały już m.in. na portalu "IMDb", gdzie można już znaleźć Thandiwe Newton.
 • Scena z Tomem Cruisem? "Najgorszy koszmar"

  Scena z Tomem Cruisem? "Najgorszy koszmar"

  Na szczerość zebrała się ostatnio Thandie Newton. 47-letnia gwiazda wspominała kręcenie wspólnej sceny z Tomem Cruisem i nazwała to doświadczenie "najgorszym koszmarem". Aktor pozostał na jej słowa obojętny.
 • Thandie Newton o filmie "Han Solo: Gwiezdne wony - historie"

  Thandie Newton o filmie "Han Solo: Gwiezdne wony - historie"

  Thandie Newton jest pierwszą czarnoskórą aktorką, która zagrała znaczącą rolę w serii "Gwiezdne wojny". W kogo wciela się hollywoodzka gwiazda?
 • Thandie Newton: Lepiej nago niż w gorsecie

  Thandie Newton: Lepiej nago niż w gorsecie

  Gwiazda serialu "Westworld" Thandie Newton przyznała, że o wiele lepiej niż w ciasnych gorsetach czuła się nago na planie produkcji HBO.
 • Thandie Newton reżyserką?

  Thandie Newton reżyserką?

  Thandie Newton, gwiazda "Mission Impossible 2", postanowiła zająć się... reżyserią. Jej debiutancki scenariusz filmowy czeka na opinie ekspertów w jednej z hollywoodzkich wytwórni.
 • Dlaczego czuje się jak zero?

  Dlaczego czuje się jak zero?

  Thandie Newton wyznała, że czuje się zerem, gdy ludzie rozpoznają ją, ale nie potrafią przywołać tytułów filmów, w których grała.
 • Czuje się jak schizofreniczka

  Czuje się jak schizofreniczka

  Thandie Newton nazwała swoją karierę "schizofreniczną". Takie wrażenie wywiera na niej wcielanie się w bardzo wiele całkowicie różnych ról.
 • Thandie Newton zagra u Stone'a

  Thandie Newton zagra u Stone'a

  Thandie Newton ("Mission: Impossible 2") dołączyła do obsady nowego filmu Olivera Stone'a ("Urodzeni mordercy"). Aktorkę czeka nie lada wyzwanie - zagra amerykańską sekretarz stanu Condoleezzę Rice.
 • Thandie Newton dziewczyną Bonda

  Thandie Newton dziewczyną Bonda

  Urodzona w Zambii Thandie Newton ('Miasto Gniewu", "Mission Impossible 2") zostanie partnerką Daniela Craiga ("Obłęd", "Monachium") w adaptacji powieści Iana Fleminga "Casino Royale". Poszukiwania dziewczyny Bonda trwały do ostatniej chwili, gdyż udziału w produkcji odmówiły wszystkie gwiazdy Hollywood.
 • Thandie Newton ze Smithem

  Thandie Newton ze Smithem

  Thandie Newton ("Rzymska opowieść", "Miasto gniewu") zagra u boku Willa Smitha ("Bad Boys II", "Ja, Robot") w nowej produkcji "The Pursuit of Happyness" - donosi "Hollywod Reporter". Autorem autobiograficznego scenariusza jest Steve Conrad.