Teresa Lipowska

Artykuły - Teresa Lipowska (63)

 • Teresa Lipowska dementuje plotki

  Teresa Lipowska dementuje plotki

  Teresa Lipowska ma wieloletnie doświadczenie aktorskie. Cieszy się dużą sympatią wielu Polaków, których bardzo interesuje również jej życie prywatne.
 • Teresa Lipowska trafi do domu opieki?

  Teresa Lipowska trafi do domu opieki?

  Chociaż Teresa Lipowska w tym roku skończy 83 lata, nadal jest aktywna zawodowo, a energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka po fachu. Gwiazda "M jak miłość" myśli już jednak o tym, co będzie, gdy w końcu nie będzie mogła sama o siebie zadbać.
 • Teresa Lipowska nie zwalnia tempa

  Teresa Lipowska nie zwalnia tempa

  Teresa Lipowska zawsze jest promienna, uśmiechnięta, pełna energii i temperamentu. I choć na co dzień dopadają ją różne dolegliwości zdrowotne, to bierze nad nimi górę i ukojenia szuka w pracy, która jest jej największą życiową pasją. Aktorka z przyjemnością wraca na plan zdjęciowy serialu "M jak miłość", spotyka się z fanami, uczestniczy w koncertach i wieczorach poetyckich oraz angażuje się w akcje charytatywne. Nie przejmuje się widocznymi oznakami upływającego czasu. Jest natomiast wdzięczna losowi za to, że może cieszyć się dobrą kondycją.
 • Teresa Lipowska o "M jak miłość": Jest to mój drugi dom

  Teresa Lipowska o "M jak miłość": Jest to mój drugi dom

  Teresa Lipowska dementuje wszelkie plotki i podkreśla, że nie zamierza rozstawać się z serialem "M jak miłość", co więcej - wątek Barbary Mostowiak w kolejnym sezonie będzie znacznie rozszerzony.
 • Teresa Lipowska: W zgodzie z tradycją

  Teresa Lipowska: W zgodzie z tradycją

  Teresa Lipowska, znana z roli Barbary Mostowiak w serialu „M jak miłość”, opowiada o Świętach. Chętnie wspomina te, które jako dziecko spędzała z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem w Łodzi.
 • Lipowska i Kłosowski: Na przyjaciół można liczyć

  Lipowska i Kłosowski: Na przyjaciół można liczyć

  Romana Kłosowskiego i Teresę Lipowską łączy długa przyjaźń. Aktorzy poznali się przez nieżyjącego męża Lipowskiej, Tomasza Zaliwskiego. Co ciekawe, to Kłosowski wiózł rodzącą żonę przyjaciela do szpitala...
 • Teresa Lipowska zapaloną rowerzystką

  Teresa Lipowska zapaloną rowerzystką

  Teresie Lipowskiej rower towarzyszył od zawsze. Dla 80-letniej aktorki przejażdżki rowerowe do lasu to najlepsza rozrywka. "Czasami gdzieś przysiądę. Wyjmuję książkę, podziwiam przyrodę, myślę o życiu" - opowiada o swoich wycieczkach.
 • Teresa Lipowska: Pogoda ducha i radość życia

  Teresa Lipowska: Pogoda ducha i radość życia

  Zagrała w ponad 130 filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Popularność zawdzięcza pełnej ciepła i życiowej mądrości Barbarze Mostowiak z "M jak miłość". Prywatnie Teresa Lipowska jest serdeczną i niezwykle zajętą osobą.
 • 80. urodziny Teresy Lipowskiej na planie "M jak miłość"

  80. urodziny Teresy Lipowskiej na planie "M jak miłość"

  Choć Teresa Lipowska 80 lat skończy dopiero 14 lipca, na planie serialu "M jak miłość" już teraz wyprawiono jej przyjęcie urodzinowe. Przeczytajcie życzenia, jakie złożyli jej Kasia Cichopek i Marcin Mroczek.
 • Teresa Lipowska: Ludzie uśmiechają się do mnie na ulicy

  Teresa Lipowska: Ludzie uśmiechają się do mnie na ulicy

  Teresa Lipowska zaprasza czytelników do swojego świata - właśnie ukazała się jej autobiografia "Nad rodzinnym albumem". W rozmowach z Iloną Łepkowską snuje wspomnienia o domu rodzinnym, karierze aktorskiej, miłości i pasjach. Książka ubarwiona jest dziesiątkami zdjęć.

Zdjęcia - Teresa Lipowska (8)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci

 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Teresa Lipowska (9)