telewizja ID

Artykuły - Telewizja ID (2)

 • Danuta Stenka o zabójczej sile miłości

  Danuta Stenka o zabójczej sile miłości

  Miłość to nie tylko czułe słówka i romantyczne kolacje przy świecach. Tuż przed Walentynkami telewizja ID odkrywa mroczną stroną bycia zakochanym. Premiera prowadzonego przez Danutę Stenkę "Zabójczego zauroczenia" już 11 lutego o godzinie 22:00.
 • Foremniak poprowadzi "Stalking - zła miłość"

  Foremniak poprowadzi "Stalking - zła miłość"

  Nieodebrane połączenia, setki niechcianych maili i smsów czy nachodzenie - to tylko niektóre z przejawów stalkingu. To zjawisko wciąż przybiera na sile, a świadomość problemu wśród Polaków nadal jest dość znikoma. Telewizja ID postanowiła to zmienić, pomagając tym, którzy doświadczają stalkingu. W działania zaangażowała się Małgorzata Foremniak. W programie "Stalking - zła miłość" aktorka przedstawi widzom ID najbardziej wstrząsające historie osób, które borykały się z uporczywym nękaniem.

Filmy - Telewizja ID (1)

 • Artur Żmijewski i „Geneza grzechu”

  Nowa seria programu „Geneza grzechu” ukazuje przypadki głośnych morderstw, napędzanych żądzą zemsty, pożądaniem lub innym grzechem głównym. Program prowadzi Artur Żmijewski. „Geneza grzechu” liczy 10 odcinków. W każdym z nich widzowie poznają dwie autentyczne historie. Prowadzący jest narratorem, który przybliża widzów do wyjaśnienia źródeł kolejnych grzechów. To on opowiada historię, a opisywane wydarzenia pojawiają się w formie fabularyzowanych wspomnień bohaterów. Premiera programu w poniedziałek, 15 czerwca, w telewizji ID.