Tele Tydzień

Artykuły - Tele Tydzień (41)

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.
 • Tele Tydzień oraz dziesiątki największych czasopism dostępne wyłącznie w punktach Ruchu, Garmondu i Empiku

  Tele Tydzień oraz dziesiątki największych czasopism dostępne wyłącznie w punktach Ruchu, Garmondu i Empiku

  Już od ponad tygodnia największe i najchętniej kupowane czasopisma w Polsce, takie jak Tele Tydzień, Życie na gorąco, Twój Styl oraz ponad 30 innych tytułów, są niedostępne u największego dystrybutora prasy, firmy Kolporter.
 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.
 • "Tele Tydzień" już w internecie!

  "Tele Tydzień" już w internecie!

  INTERIA.PL udostępniła użytkownikom wortal teletydzien.pl. To pierwszy na polskim rynku serwis łączący aplikację do przeglądania programu telewizyjnego aż 355 stacji TV, z dużą ilością wiadomości, galerii i wideo ze świata telewizji.
 • Dla kogo Telekamery 2012?

  Dla kogo Telekamery 2012?

  Jeszcze tylko w środę, 4 stycznia, można zagłosować w jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Kto jeszcze nie oddał swego głosu, ma na to czas do północy. Tymczasem przypomnijmy, kto jest wśród nominowanych.
 • Kożuchowska czy Ostaszewska?

  Kożuchowska czy Ostaszewska?

  Kończy się głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "aktorka"? O statuetkę walczą prawdziwe gwiazdy polskiego kina. Oto one! Oddaj swój głos i wybierz najlepszą z nich!
 • Osobowość: Gessler czy Górski?

  Osobowość: Gessler czy Górski?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "osobowość telewizyjna"? O statuetkę z czterema mężczyznami rywalizuje jedna kobieta. Da im radę? Przyjrzyjmy się wszystkim nominowanym.
 • Werner czy Ziemiec?

  Werner czy Ziemiec?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "prezenter informacji"? O laur zwycięstwa walczą Wasi ulubieni dziennikarze. Na kogo zagłosujecie?
 • Mój ulubiony serial, to...

  Mój ulubiony serial, to...

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "serial"? O laur zwycięstwa walczą Wasze ulubione produkcje. Na kogo zagłosujecie?
 • Karolak czy Adamczyk?

  Karolak czy Adamczyk?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "aktor"? Pomiędzy sobą walczą prawdziwe gwiazdy polskiego kina. Oto oni!

Filmy - Tele Tydzień (2)

 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino w prezencie dla czytelników „Tele Tygodnia”

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla. Konkurs, w którym do wygrania jest lekcja tańca ze Stefano Terrazzino, zorganizował magazyn „Tele Tydzień”. – To taki prezent mikołajkowy. Przez godzinę będę tylko dla tej osoby i będę ją uczył najlepiej, jak potrafię. Godzina to nie za dużo, ale pokażę jakiś wybrany krok podstawowy i może trochę zarażę pasją do tańca – mówi Stefano Terrazzino, tancerz.
 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.