Teatr Studio Buffo

Artykuły - Teatr Studio Buffo (3)

Filmy - Teatr Studio Buffo (3)

  • Dziś oryginalna obsada „Metra” spotka się ponownie na deskach Teatru Buffo

    Pierwsza obsada musicalu „Metro” spotka się ponownie na jednej scenie, by zebrać pieniądze na leczenie koleżanki. Dziś o 19:00 na deskach Teatru Studio Buffo wystąpią ponownie Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Katarzyna Groniec, Barbara Melzer, Denisa Geislerova, Małgorzata Duda-Kozera, Wojciech Dmochowski i Michał Milowicz. – Kilka miesięcy temu nasza koleżanka miała wylew i chcielibyśmy coś dla niej zrobić, a jak wiadomo sytuacja artystów pracujących na umowę o dzieło jest bardzo różna. Jedni zarabiają bardzo dużo, inni zarabiają mało, inni jeszcze mniej albo średnio. W każdym razie nie jest wesoło w momencie, kiedy przydarza się jakaś katastrofa zdrowotna. I tutaj z Alą tak jest. Bardzo dobrze sobie poradziła ruchowo, jeszcze trochę siły i energii musi włożyć w całkowite wyzdrowienie i powrót na scenę – mówi Katarzyna Groniec, odtwórczyni roli Anki.
  • W październiku premiera singla Nataszy Urbańskiej

    20 października w Studiu Buffo po raz kolejny wystąpi Natasza Urbańska. Koncert ten będzie wyjątkowy, ponieważ artystka oficjalnie zaprezentuje pierwszy utwór promujący jej solową płytę. – Zagramy koncert w Studiu Buffo razem z zespołem June. W repertuarze znajdą się piosenki Seweryna Krajewskiego. Nie chcę zdradzić tytułu singla, gdyż będzie to wielka niespodzianka – podkreśla Urbańska, dodając, że ma już precyzowane plany wydawnicze na najbliższe miesiące.
  • Urbańska nie chciała słyszeć o Józefowiczu

    Aktorka i wokalistka Natasza Urbańska po swoim jubileuszowym koncercie w Teatrze Studio Buffo, gdzie świętowała 18-lecie pracy artystycznej, opowiedziała Kindze Burzyńskiej o początkach swojej kariery na scenie. Wokalistka wspominała też pierwsze spotkanie z reżyserem Januszem Józefowiczem, kiedy była jeszcze zbyt młoda, aby tańczyć w reżyserowanym przez niego spektaklu "Metro".