tarantino

Artykuły - Tarantino (208)

 • Przyciągnie samego Quentina Tarantino?

  Przyciągnie samego Quentina Tarantino?

  Wiele osób z uśmiechem przyjęło niedawne informacje o zainteresowaniu akcjami Ruchu Chorzów ze strony szejków. Tymczasem aktywność inwestycyjna bogatych arabskich biznesmenów jest wielce prawdopodobna. Terenami Huty Kościuszko jest zainteresowany prywatny inwestor z Kataru.
 • Tarantino podbija Europę

  Tarantino podbija Europę

  Najnowszy film Quentina Tarantino podbija ekrany europejskich kin. We wtorek, 8 stycznia, pierwsze pokazy "Django" odbędą się w Berlinie. Film mogą już oglądać widzowie w Rzymie i Paryżu.
 • Kevin Costner w westernie Tarantino?

  Kevin Costner w westernie Tarantino?

  Wygląda na to, że Kevin Costner, którego mogliśmy ostatnio oglądać w kameralnych dramatach "The Company Men" czy "Najważniejszy głos", powróci na wielki ekran.
 • Romantyczny chuligan

  Romantyczny chuligan

  Często gra twardych facetów, podoba się kobietom i ma swój zespół rockowy. Wystąpił w takich filmach, jak "Katyń", "Świadek koronny", "Ciacho" czy "Skrzydlate świnie". W debiucie reżyserskim Cezarego Pazury, zatytułowanym "Weekend", Paweł Małaszyński wciela się w postać gangstera Maksa.
 • Pazura wzoruje się na Tarantino

  Pazura wzoruje się na Tarantino

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Cezarego Pazury!
 • Włoski minister zły na Tarantino

  Włoski minister zły na Tarantino

  Włoski minister kultury Sandro Bondi przyłączył się do chóru krytyków wobec tegorocznego przewodniczącego jury festiwalu w Wenecji - Quentina Tarantino - nazywając amerykańskiego reżysera "przedstawicielem elitarnej, relatywistycznej i snobistycznej kultury".
 • Skolimowski docenia Tarantino

  Skolimowski docenia Tarantino

  Jerzy Skolimowski powiedział, że wielką radością jest dla niego to, iż włoskie media bardzo dobrze przyjęły jego film "Essential Killing", który na festiwalu w Wenecji otrzymał Specjalną Nagrodę Jury i nagrodę dla najlepszego aktora - Vincenta Gallo.
 • Wenecja: Nagroda dla Skolimowskiego

  Wenecja: Nagroda dla Skolimowskiego

  Film Sofii Coppoli "Somewhere" wygrał festiwal filmowy w Wenecji, otrzymując nagrodę Złotego Lwa. Wielkim triumfatorem 67. festiwalu jest Jerzy Skolimowski, reżyser "Essential killing", który dostał nagrodę specjalną jury. Część widowni przyjęła tę decyzję gwizdami, inni - gromkimi brawami.
 • Inwazja klanu Tarantino

  Inwazja klanu Tarantino

  Inwazja klanu Quentina Tarantino na festiwal filmowym w Wenecji - tak "La Repubblica" pisze w czwartek, 2 września, o obecnych na Lido przyjaciołach, współpracownikach i znajomych producentach oraz byłych narzeczonych przewodniczącego jury.
 • Tarantino kontra Kevin Smith

  Tarantino kontra Kevin Smith

  Filmowy kanał telewizyjny FilmBox przygotował nową jesienną propozycją dla swoich widzów. Stacja od września rozpocznie emisję nowego cyklu: Pojedynek Mistrzów. Jako pierwsi zmierza się Quentin Tarantino i Kevin Smith.

Filmy - Tarantino (1)