Film - Taniec z gwiazdami

Artykuły - Taniec z gwiazdami (305)

 • Czy Iwona Pavlović zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Czy Iwona Pavlović zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Iwona Pavlović spotkała się z fanami podczas relacji na żywo, którą można było obejrzeć na oficjalnym profilu Polsatu. Oprócz niej gościem spotkania był Damian Kordas, który z Janją Lesar wygrał 10. edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jurorka zdradziła w czasie rozmowy, czy zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami".
 • Andrzej Grabowski: Dostałem za to w pysk

  Andrzej Grabowski: Dostałem za to w pysk

  Andrzej Grabowski ma na koncie wiele wspaniałych ról w takich filmach, jak "Pitbull", "Drogówka", "Świadek koronny", "Boże skrawki" czy "Pokot". Poza tym, że od kilku lat jest jurorem w programie "Taniec z Gwiazdami", niebawem pojawi się w programie kabaretowym "Nowa scena śmiechu".
 • ​"Taniec z Gwiazdami". Znamy kolejnych uczestników!

  ​"Taniec z Gwiazdami". Znamy kolejnych uczestników!

  Zaledwie kilka tygodni temu zakończyła się poprzednia edycja programu "Taniec z Gwiazdami", a w sieci już pojawiły się pierwsze informacje o tym, kto tym razem wystąpi w tanecznym show. Pierwsze podejrzenia padły na Julię Wieniawę, teraz portale ogłosiły kolejnych uczestników! Czy ich podejrzenia się potwierdzą?
 • Ola Jordan w ciąży! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" opublikowała swoje zdjęcie w sieci

  Ola Jordan w ciąży! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" opublikowała swoje zdjęcie w sieci

  Ola Jordan nie zasiada w jury 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Początkiem września jej maż potwierdził radosną informację, że tancerka jest w ciąży. Teraz Jordan pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek! Fani są zachwyceni wyglądem gwiazdy.
 • "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  Dziesiąty sezon programu "Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się już 13 września. W tej edycji jury pojawi się w trzyosobowym składzie. Kogo zabraknie?
 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy z kim zatańczy Rafał Maserak!

  "Taniec z Gwiazdami": Wiemy z kim zatańczy Rafał Maserak!

  Do kolejnej edycji tanecznego show już coraz bliżej. Z kim w 10. edycji transmitowanej w Polsacie będzie trenował Rafała Maserak? I czy ten duet będzie miał szansę na wygraną?
 • "Taniec z Gwiazdami". Znamy pierwszą parę kolejnej edycji!

  "Taniec z Gwiazdami". Znamy pierwszą parę kolejnej edycji!

  Kilka tygodni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej, dziesiątej już edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z tej okazji producenci postanowili uchylić rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych wyjawili pierwszą parę, którą zobaczymy na tanecznym parkiecie. Co sądzicie o takim połączeniu?
 • "Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment w samej bieliźnie

  "Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment w samej bieliźnie

  Lenka i Jan Kliment należą do grona par, które połączył "Taniec z Gwiazdami". Jak tancerze przygotowują choreografie do programu i gdzie najczęściej trenują? Zobaczcie zabawny filmik!
 • "Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan kolejnym uczestnikiem show!

  "Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan kolejnym uczestnikiem show!

  Producenci "Tańca z Gwiazdami" odsłaniają kolejne karty! Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że pierwszą uczestniczką, która pojawi się w nadchodzącej edycji, jest Barbara Kurdej-Szatan. Teraz okazuje się, że na tanecznym parkiecie będzie walczyć z własnym mężem!
 • "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan w 10. edycji programu!

  "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan w 10. edycji programu!

  To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan będzie uczestniczką kolejnej edycji programu: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Oficjalną wiadomość na instagramowym profilu show podali jego producenci.

Zdjęcia - Taniec z gwiazdami (1)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Oni zatańczą w 7. edycji show

Filmy - Taniec z gwiazdami (1)

 • Edyta Herbuś: "Taniec z Gwiazdami" wiele mi dał

  Edyta Herbuś na początku swojej medialnej kariery była trenerką w popularnym show "Taniec z Gwiazdami". Tłumaczy, że udział w tym programie telewizyjnym wiele ją nauczył i pozwolił jej rozwinąć skrzydła. Po zakończeniu kariery tanecznej Herbuś skupiła się na grze w serialach telewizyjnych, a także prowadzeniu imprez i gal. Przyznaje, że jest wdzięczna losowi za szansę, jaką otrzymała. Stara się wykorzystywać ją w możliwie najlepszy sposób - pomagając innym i okazując im życzliwość.