Taniec z Gwiazdami 9

Artykuły - Taniec z Gwiazdami 9 (56)

 • Joanna Mazur: Co po "Tańcu z Gwiazdami"?

  Joanna Mazur: Co po "Tańcu z Gwiazdami"?

  "Być Twoimi oczami to największy zaszczyt" - tak Jan Kliment powiedział w finale "Tańca z gwiazdami" do Joanny Mazur. Niewidoma lekkoatletka sięgnęła po Kryształową Kulę. Już odpoczęła po finale?
 • Wyniki "Tańca z Gwiazdami" sfałszowane? Fani Gimpera oskarżają Polsat

  Wyniki "Tańca z Gwiazdami" sfałszowane? Fani Gimpera oskarżają Polsat

  W piątek 17 maja w finale "Tańca z Gwiazdami" zmierzyli się Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Decyzją widzów Kryształową Kulę otrzymała niewidoma biegaczka i jej partner. Jednak fani Gimpera podejrzewają, że wynik głosowania został sfałszowany.
 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki finał! Były emocje, były łzy

  "Taniec z Gwiazdami": Wielki finał! Były emocje, były łzy

  Finałowy odcinek 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" przyniósł aż trzy występy od każdej z występujących w nim par. Były emocje, był pot, były łzy, było także - w końcu - jury w pełnym składzie. Po długiej nieobecności do programu powrócił Michał Malitowski. Gościnnie zaśpiewali Margaret, Andrzej Piaseczny i Edyta Górniak. Walka o Kryształową Kulę toczyła się do ostatnich minut.
 • "Taniec z Gwiazdami": Co Gimper i Natalia Głębocka powiedzieli po półfinale?

  "Taniec z Gwiazdami": Co Gimper i Natalia Głębocka powiedzieli po półfinale?

  - Nie mogłem w to uwierzyć. Czułem, że to co zrobiliśmy, to może być jednak za mało"- przyznaje Tomasz Działowy w rozmowie z Interią. Popularny youtuber Gimper i Natalia Głębocka są w finale "Tańca z Gwiazdami".
 • "Taniec z Gwiazdami": Szokujący finał odcinka

  "Taniec z Gwiazdami": Szokujący finał odcinka

  W przedostatnim odcinku 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" poznaliśmy pary, które wezmą udział w finale. Jurorzy nie ukrywali, kogo chcieliby w nim zobaczyć. Jednak widzowie zadecydowali inaczej. Emocje sięgnęły zenitu - jedni szaleli ze szczęścia, inni z trudem ukrywali rozczarowanie.
 • Z "Tańca z Gwiazdami" do serialu

  Z "Tańca z Gwiazdami" do serialu

  Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh w przetańczyli w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" aż 8 odcinków i pożegnali się z programem dopiero na 3 tygodnie przed finałem. Już wkrótce znów będziemy mogli oglądać ich razem na ekranie, chociaż w zupełnie innej produkcji. Vu Manh dołącza do obsady hitu Czwórki "Policjantki i Policjanci", którego gwiazdą jest Węgłowski.
 • Tamara Gonzales Perea o "Tańcu z Gwiazdami": Uczę się tu fajnie ruszać

  Tamara Gonzales Perea o "Tańcu z Gwiazdami": Uczę się tu fajnie ruszać

  Przyszła na świat w Szczecinie, a jej tata pochodził z Panamy. Uwielbia modę, prowadzi bloga i chętnie uczy się nowych rzeczy. Tamara Gonzales Perea wystąpi z Rafałem Maserakiem w półfinale tanecznego show!
 • "Taniec z Gwiazdami": Majówka i krasnale

  "Taniec z Gwiazdami": Majówka i krasnale

  W „Tańcu z Gwiazdami” pozostały już tylko cztery pary. Majówkowy odcinek programu był zarazem ćwierćfinałowym. Jurorzy nie ukrywali, że liczą na finał z udziałem Joanny Mazur i Tamary Gonzalez Perey. Jednak czy udało im się przejść przez eliminacje pod koniec odcinka?
 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Rekord! Tego jeszcze nie było

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Rekord! Tego jeszcze nie było

  Tematyką ósmego odcinka 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” było kino. Pozostałe w programie pary zatańczyły freestyle do melodii z największych hollywoodzkich hitów. Później czekał ich jeszcze jeden występ. Tym razem tańczono do nieznanej im wcześniej melodii. Dwie pary zachwyciły jurorów i dwukrotnie otrzymały maksimum punktów. Taka sytuacja nie zdarzyła się nigdy wcześniej w historii programu.
 • Stefano Terrazzino: Nie czułem presji

  Stefano Terrazzino: Nie czułem presji

  Ma w sobie wielkie pokłady optymizmu. Uwielbia taniec. Spełnia się jako aktor i piosenkarz. Choć on i Agnieszka Radwańska odpadli z "Tańca z Gwiazdami", nie uważa, by oznaczało to przegraną.

Zdjęcia - Taniec z Gwiazdami 9 (1)

Filmy - Taniec z Gwiazdami 9 (21)