Taniec z Gwiazdami 11

Artykuły - Taniec z Gwiazdami 11 (78)

 • Hanna Żudziewicz: Przyznała się do problemów z anoreksją

  Hanna Żudziewicz: Przyznała się do problemów z anoreksją

  Hanna Żudziewicz, znana z programu "Taniec z Gwiazdami", opublikowała w sieci niepokojący kadr. Tancerka pokazała zdjęcie z czasów, kiedy zmagała się z anoreksją. W podpisie postanowiła zaapelować do wszystkich kobiet, które mają problem z samoakceptacją.
 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of" co piątek w Polsacie

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of" co piątek w Polsacie

  Przez 6 ostatnich lat co piątek widzowie gościli ich w swoich domach. Razem z nimi przeżywali ich sukcesy i porażki. Który taniec wzruszył najbardziej, a kto miał przysłowiowe dwie lewe nogi do tańca? W programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of" telewizja Polsat przypomni teraz najlepsze momenty tanecznego show.
 • Dlaczego to Edyta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"? Iwona Pavlović zabrała głos

  Dlaczego to Edyta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"? Iwona Pavlović zabrała głos

  Mimo że od finału 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" minęło już kilka dni, emocje nadal nie opadły! Tym razem na parkiecie o Kryształową Kulę zawalczyły Julia Wieniawa i Edyta Zając. Decyzją widzów nagroda powędrowała do tej ostatniej, 32-letniej modelki. Werdykt zaskoczył wielu fanów telewizyjnego show. Teraz skomentowała go także Iwona Pavlović.
 • ​Julia Wieniawa: Kochanie, ja nie jestem idiotką

  ​Julia Wieniawa: Kochanie, ja nie jestem idiotką

  23 października odbył się wielki finał 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W ostatnim odcinku tanecznego show na parkiecie zaprezentowały się dwie pary - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Po zaciętym pojedynku Kryształowa Kula powędrowała do 32-letniej modelki. A jak swoją przegraną skomentowała Julia Wieniawa. Padły zaskakujące słowa!
 • "Taniec z Gwiazdami": Edyta Zając pokonała Julię Wieniawą w finale show Polsatu

  "Taniec z Gwiazdami": Edyta Zając pokonała Julię Wieniawą w finale show Polsatu

  Edyta Zając i Michał Bartkiewicz zostali zwycięzcami 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W finale pokonali faworyzowanych Julię Wieniawę i Stefana Terrazzina.
 • "Taniec z Gwiazdami": Zamiast finału... szczyt w Tatrach

  "Taniec z Gwiazdami": Zamiast finału... szczyt w Tatrach

  Słynne taneczne małżeństwo, Lenka i Jan Klimentowie, wypoczywają w polskich górach. I to bardzo aktywnie. Udało im się wejść na Giewont. Szczególnie dla Lenki, która ma lęk wysokości, był to spektakularny wyczyn.
 • Przyspieszony finał "Tańca z Gwiazdami": Dla kogo Kryształowa Kula?

  Przyspieszony finał "Tańca z Gwiazdami": Dla kogo Kryształowa Kula?

  W najbliższy piątek, 23 października, Polsat pokaże wielki finał 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na najgorętszym parkiecie w kraju o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł dla gwiazdy i 50 tys. zł dla tancerza powalczą dwie pary - czyli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.
 • "Taniec z Gwiazdami 11": Znamy finalistów

  "Taniec z Gwiazdami 11": Znamy finalistów

  Półfinałowy odcinek jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" był pełen zwrotów akcji! Do programu wrócił Sylwester Wilk oraz jego taneczna partnerka Hania Żudziewicz. Niestety, na parkiecie nie zobaczyliśmy Sylwii Lipki oraz Rafała Maseraka, którym występ pokrzyżowała panująca pandemia. Pozostałe pary zatańczyły aż po dwa tańce.
 • Koronawirus w "Tańcu z Gwiazdami". Zabraknie jednej pary

  Koronawirus w "Tańcu z Gwiazdami". Zabraknie jednej pary

  W dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie Polsatu zabraknie jednej pary, u której zdiagnozowano koronawirusa - poinformowała stacja.
 • Sylwester Wilk po powrocie do "Tańca z Gwiazdami" walczy z hejtem

  Sylwester Wilk po powrocie do "Tańca z Gwiazdami" walczy z hejtem

  Mija tydzień, od kiedy dowiedzieli się, że w wyjątkowych okolicznościach mogą wrócić do programu. Radość z powrotu była ogromna, niestety hejterzy wzięli ich w ogień bardzo nieprzyjemnych komentarzy. Jak Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz radzą sobie w tej sytuacji? I jak idzie im na sali treningowej po kilkutygodniowej przerwie?

Zdjęcia - Taniec z Gwiazdami 11 (23)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów

Filmy - Taniec z Gwiazdami 11 (25)

 • Edyta Zając: Co powiedziała jej Julia Wieniawa?

  Tuż po ogłoszeniu werdyktu 11. Edycji „Tańca z Gwiazdami” Julia Wieniawa pogratulowała Edycie Zając zwycięstwa. „Powiedziała, że bardzo się cieszy i że jej zdaniem to [była] w pełni zasłużona moja wygrana” – ujawniła Edyta Zając.
 • Julia Wieniawa: Edyta wygrała zasłużenie

  „Uważam, że Edyta wygrała zasłużenie, zrobiła ogromny rozwój” – tak Julia Wieniawa skomentowała swoją porażkę w finale „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka musiała uznać wyższość modelki Edyty Zając.
 • Edyta Zając: Byłam w szoku

  „Byłam w szoku. Usłyszałam swoje imię i nie wiedziałam, czy to moje imię, czy nie moje… - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem zwyciężczyni 11. Edycji „Tańca z Gwiazdami”, modelka Edyta Zając. „ Mówiłam przed programem, że najbardziej zależało mi na tym, żeby Michał [Bartkiewicz] był ze mnie dumny” – dodała zwyciężczyni Kryształowej Kuli.
 • Sylwester Wilk o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"

  - Sami byliśmy zdziwieni, bo dowiedzieliśmy się parę godzin wcześniej niż całą Polska - Sylwester Wilk przyznaje, że powrót do "Tańca z Gwiazdami" był dla niego sporym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że sportowiec, który odpadł wcześniej z show Polsatu, w trybie awaryjnym zastąpił przebywającego w kwarantannie Bogdana Kalusa.