tanie paliwo

Artykuły - Tanie paliwo (21)

 • Tania ropa, tanie paliwa

  Tania ropa, tanie paliwa

  Spadek cen ropy w okolice wieloletnich minimów zaczyna być widoczny na stacjach benzynowych w Polsce. W mijającym tygodniu na rynku detalicznym taniały wszystkie paliwa poza autogazem. Kierowców z pewnością ucieszy też prognoza na najbliższe dni.
 • Portugalia: Stacje zobowiązane do sprzedaży taniego paliwa

  Portugalia: Stacje zobowiązane do sprzedaży taniego paliwa

  Gabinet Pedra Pasossa Coelho zobowiązał stacje paliw działające w Portugalii do sprzedaży taniego paliwa. Przyjęte przez rząd przepisy zakazują również wysokich promocji dla wybranych grup klientów.
 • Koniec taniego paliwa. Pół tysiąca mandatów jednego dnia!

  Koniec taniego paliwa. Pół tysiąca mandatów jednego dnia!

  Warmińsko-mazurscy celnicy ukarali w poniedziałek ponad pół tysiąca kierowców, wwożących do Polski zarobkowo paliwo z Rosji. Chodzi o podróżnych, którzy masowo sprowadzają rosyjskie, tańsze paliwo i handlują nim w Polsce - podała we wtorek Izba Celna w Olsztynie.
 • Koniec taniego paliwa z Rosji! Musisz udowodnić, że...

  Koniec taniego paliwa z Rosji! Musisz udowodnić, że...

  Celnicy na przejściach z obwodem kaliningradzkim ograniczają masowy przywóz rosyjskiego paliwa do Polski przez osoby, które zarabiają na tym, że w Rosji jest ono prawie dwukrotnie tańsze.
 • Polacy ruszyli po tanie paliwo

  Polacy ruszyli po tanie paliwo

  Mieszkańcy Warmii i Mazur masowo przywożą paliwo z obwodu kaliningradzkiego, gdzie jest ono prawie dwukrotnie tańsze niż w Polsce. Wykorzystują przepisy mówiące o tym, iż z podatku VAT i akcyzy zwolnione jest paliwo przywożone w standardowych bakach samochodów.
 • Tanie paliwo już było. Teraz ceny pójdą ostro w górę

  W rafineriach odnotowano ostry wzrost hurtowych cen benzyny - wynika z danych Polskiej Izby Paliw Płynnych. Już widać, że powoli przekłada się to na ceny detaliczne.
 • Ty też tankujesz tanie paliwo z przemytu?

  Ty też tankujesz tanie paliwo z przemytu?

  Coraz więcej paliwa z szarej strefy trafia na polski rynek.
 • Polski sen o łupkach

  Polski sen o łupkach

  Gaz z łupków ma dać Polsce bezpieczeństwo, a gospodarce i energetyce tanie paliwo. Wciąż jednak nie wiemy, jakie mamy zasoby i w jakim otoczeniu prawnym będziemy je eksploatować.
 • Polski sposób na bardzo tanie paliwo

  Polski sposób na bardzo tanie paliwo

  Kilka tysięcy litrów skradzionego paliwa o wartości blisko 30 tysięcy złotych ma na koncie 53-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, którego zatrzymali tamtejsi policjanci.
 • Portugalski rząd zobowiąże stacje do sprzedaży taniego paliwa

  Portugalski rząd zobowiąże stacje do sprzedaży taniego paliwa

  Gabinet Pedra Passosa Coelho zobowiąże w 2013 r. operatorów stacji do sprzedaży taniego paliwa. Oferta low-cost powinna stanowić według wytycznych rządu 20 proc. dostępnych w obiekcie paliw.

Filmy - Tanie paliwo (1)

 • Lotos wciąż inwestuje w stacje z tańszym paliwem

  Projekt Lotos Optima dobrze się wkomponował w rynek i daje nam przy niższych cenach dość istotny wolumen sprzedaży. To jest dość efektywny dla nas kanał dystrybucji – zapewnia w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Paweł Olechnowicz, prezes Lotosu.