tanie linie lotnicze

Artykuły - Tanie linie lotnicze (115)

Filmy - Tanie linie lotnicze (3)

  • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Balon wśród karłów

    Indyjska tania linia lotnicza zamierza zatrudniać tylko stewardesy, ponieważ ważą mniej od stewardów. W ten sposób firma chce zaoszczędzić na paliwie. Co wspólnego mają indyjskie linie lotnicze z polskim państwem? Odpowiedź na to pytanie zna tylko Tomasz Olbratowski. Zobacz felieton!
  • Planujesz lot samolotem? Uważaj na...

    ... swój bagaż. I wcale nie chodzi o to, że może on zaginąć na lotnisku. Tanie linie lotnicze kuszą pasażerów tanimi lotami - ale brak jednolitych przepisów ws. bagażu podręcznego grozi nam niespodziewanymi opłatami. Ich wysokość może czasem przekroczyć cenę biletu! Planujesz urlop? Poznaj swoje prawa Uważaj na biura podróży, bo skończysz jak bohaterowie tego filmu: "Last Minute" ZOBACZ TAKŻE INNE FILMY: Ekstremalne latanie nad górami - KLIKNIJ TUTAJ
  • Bilety lotnicze będą tańsze - walka o klienta

    Zapowiada się dobry czas zarówno dla pasażerów, jak i dla linii lotniczych. Z prognozy Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Powietrznych IATA wynika, że linie lotnicze mają zakończyć ten rok z zyskiem 6,7 mld dolarów, a w przyszłym roku zarobić 8,4 mld dolarów. Zmieni się model biznesowy tanich linii lotniczych, zaostrzy się konkurencja wielkich firm. Te małe czeka albo wchłonięcie przez większych przewoźników, albo konieczność zakończenia działalności. - Linie tradycyjne wchodzą na rynek polski i oczekują, że będą mogły wozić pasażerów - wyjaśnia w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Sebastian Gościniarek, partner w firmie doradczej BBSG Baca Gościniarek i Wspólnicy. - Tam, gdzie ta konkurencja zaczyna być bardzo duża, sądzę, że z bardzo atrakcyjnymi cenami będziemy mieli do czynienia w połączeniach długodystansowych na Daleki Wschód.