Tani smartfon

Artykuły - Tani smartfon (146)

 • Moto g9 plus i moto e7 plus w Polsce - ile kosztują?

  Moto g9 plus i moto e7 plus w Polsce - ile kosztują?

  Smartfony Moto g9 plus i moto e7 plus - firma pozycjonuje je jako jedne z najciekawszych niedrogich telefonów na rynku. Czy rzeczywiście tak jest?
 • ​Tani Redmi 9C trafił do Polski - ile kosztuje?

  ​Tani Redmi 9C trafił do Polski - ile kosztuje?

  Od 14 września na polskim rynku pojawi się kolejny przedstawiciel rodziny Redmi 9 – model Redmi 9C. Smartfon wyposażony jest m.in. w potrójny aparat, baterię o pojemności 5000 mAh oraz moduł NFC. Urządzenie kosztować będzie od 499 zł za wariant 2GB+32GB. Obecnie w Polsce są już dostępne modele Redmi 9 oraz Redmi 9A.
 • Huawei Y6p - test

  Huawei Y6p - test

  Sprawdzamy najnowszy, niedrogi smartfon Huaweia - model Y6p. Jego specyfikacja i cena wyglądają obiecująco. Co wyszło z takiego połączenia?
 • Alcatel 3L (2020) trafił do Polski - smartfon za 599 zł

  Alcatel 3L (2020) trafił do Polski - smartfon za 599 zł

  TCL Communication ogłasza rozpoczęcie sprzedaży smartfona Alcatel 3L (2020). Co oferuje mobilna nowość producenta kojarzonego w Polsce przede wszystkim z telewizorami.
 • Doogee X95 - tani smartfon z Shenzhen

  Doogee X95 - tani smartfon z Shenzhen

  Chińska firma Doogee rozpoczęła w Polsce sprzedaż niedrogiego smartfonu Doogee X95. Co dostajemy w ramach telefonu kosztującego około 400 zł?
 • Huawei Y6p i Huawei Y5p - niedrogie smartfony z opaską fitness w bonusie

  Huawei Y6p i Huawei Y5p - niedrogie smartfony z opaską fitness w bonusie

  Huawei wprowadza do Polski dwa nowe, bardzo korzystne cenowo smartfony - modele Huawei Y6p i Huawei Y5p. Co potrafią i ile kosztują?
 • Realme X2Pro w polskiej sprzedaży

  Realme X2Pro w polskiej sprzedaży

  NTT System, dystrybutor sprzętu chińskiej marki Realme wprowadza do sprzedaży kolejne modele smartfonów. Od 9 kwietnia oferta poszerzy się o Realme X2Pro. W połowie miesiąca dołączą do niego modele Realme C3 oraz Realme 6i, a niedługo później na półkach sprzedawców powinny się pojawić X50Pro i 6Pro.
 • ​Realme C3 - nasza krótka opinia

  ​Realme C3 - nasza krótka opinia

  Na rynku 15 kwietnia pojawił się niedrogi smartfon Realme C3, debiutującej w Polsce marki Realme. Smartfon ma dużą baterię, najnowszy procesor i ma wyróżniać się rozsądna ceną.
 • Hammer Energy 2 - test

  Hammer Energy 2 - test

  Sprawdzamy najnowszego „pancerniaka” twórców marki MyPhone – smartfona Hammer Energy 2 z wielką baterią 5000 mAh. Co potrafi ten kosztujący 699 zł sprzęt?
 • Motorola Moto G8 i G8 Power – poznaliśmy możliwą specyfikację

  Motorola Moto G8 i G8 Power – poznaliśmy możliwą specyfikację

  Do sieci przedostała się możliwa specyfikacja smartfonów Moto G8 oraz Moto G8 Power. Sprzęty Motoroli będą należały do średniej półki cenowej.