Tampa

Artykuły - Tampa (15)

 • ​Kupili dom. Sieci tajemniczych korytarzy nie było w planie!

  ​Kupili dom. Sieci tajemniczych korytarzy nie było w planie!

  - Jeśli coś jest zamknięte, to lepiej sprawdzić dlaczego, zanim się się to otworzy - mówi właściciel liczącej blisko 100 lat posiadłości, pod którą odkryto coś bardzo dziwnego.
 • Rasistowski wybryk uczestników konwencji GOP w Tampie?

  Rasistowski wybryk uczestników konwencji GOP w Tampie?

  Do incydentu o prawdopodobnym rasowym podłożu doszło na odbywającej się w Tampie na Florydzie przedwyborczej konwencji Partii Republikańskiej (GOP), choć jego okoliczności nie są jeszcze jasne.
 • Konwencja GOP w Tampie rozpoczęła spóźnione obrady

  Konwencja GOP w Tampie rozpoczęła spóźnione obrady

  Przedwyborcza konwencja Partii Republikańskiej rozpoczęła we wtorek po południu swoje obrady w Tampie na Florydzie. Otworzono ją oficjalnie w poniedziałek, ale z powodu huraganu Isaac przełożono cały wyznaczony na ten dzień program na dzień następny.
 • Przed konwencją Republikanów: Romney show w Tampie

  Przed konwencją Republikanów: Romney show w Tampie

  W Tampie na Florydzie formalnie rozpocznie się w poniedziałek przedwyborcza konwencja Partii Republikańskiej (GOP), która zatwierdzi nominację Mitta Romneya na kandydata stronnictwa w tegorocznych wyborach prezydenckich w USA 6 listopada.
 • Szalejący huragan Isaac zagraża przedwyborczej konwencji

  Szalejący huragan Isaac zagraża przedwyborczej konwencji

  Huragan Isaac szalejący w czwartek nad wyspami Morza Karaibskiego może później zaatakować Florydę i zagrozić rozpoczynającej się tam w poniedziałek przedwyborczej konwencji Partii Republikańskiej (GOP) w mieście Tampa w tym stanie.
 • Ostre starcie Romneya i Gingricha w walce o nominację prezydencką

  Ostre starcie Romneya i Gingricha w walce o nominację prezydencką

  Były gubernator Massachusetts, Mitt Romney, przypuścił frontalny atak na swego głównego rywala w wyścigu do republikańskiej nominacji prezydenckiej Newta Gingricha podczas debaty telewizyjnej w poniedziałek wieczorem (czasu lokalnego) w Tampa na Florydzie.
 • USA: Policja udaremniła masakrę w szkole

  Policja z amerykańskiego stanu Floryda poinformowała, że zatrzymała 17-latka, który planował masakrę w jednej ze szkół średnich w mieście Tampa. Nastolatek został wyrzucony z tej szkoły. W jego domu znaleziono materiały do budowy ładunków wybuchowych.
 • Polska drugą Tampą?

  Polska drugą Tampą?

  Phil Fasciana, odwieczny lider Malevolent Creation, jednej z najstarszych deathmetalowych grup na amerykańskiej scenie twierdzi, że Polska jest dziś wylęgarnią najlepszych zespołów gatunku, jak niegdyś słynna florydzka Tampa.
 • Skończyli koncert w 5 minut

  Skończyli koncert w 5 minut

  The Who nie zaliczą koncertu w Tampa na Florydzie do najbardziej udanych w swojej karierze...
 • The Absence: Nowi z Tampy

  The Absence: Nowi z Tampy

  Pochodząca z Tampy, amerykańska formacja The Absence podpisała kontrakt z wytwórnią Metal Blade. Do tej pory melodyjni deathmetalowcy z Florydy dali się poznać za sprawą debiutanckiej EP-ki, wydanej własnym sumptem, w roku 2004. Pierwsza duża płyta ma się ukazać jeszcze przed końcem tego roku. Nagrania już trwają.