Tamara Gonzalez Perea

Artykuły - Tamara Gonzalez Perea (18)

Zdjęcia - Tamara Gonzalez Perea (1)

 • film.interia.pl
  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Odcinek 5.

Filmy - Tamara Gonzalez Perea (6)

 • Tamara Gonzalez Perea: "Na początku tygodnia miałam kryzys" [wideo]

  W następnym odcinku Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zatańczą jive'a. Podczas prób popularna blogerka przeżyła kryzys. Co się stało?
 • "Demakijaż": Tamara Gonzalez Perea

  Bohaterką pierwszego odcinka ósmego sezonu programu „Demakijaż” będzie Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) - blogerka, prezenterka telewizyjna, stylistka i uczestniczka 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”!
 • "Taniec z Gwiazdami": Tamara Gonzalez Perea o parach, które odpadły

  Tamara Gonzalez Perea wypowiedziała się na temat Anny Jagodzińskiej i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, które odpadły w drugim odcinku z "Tańca z Gwiazdami". "Nam jest bardzo trudno pożegnać się z każdym" - wyjawiła blogerka, zapewniając wcześniej o zgraniu uczestników tej edycji. Trzeci odcinek tanecznego show Polsatu już 17 marca w Polsacie.
 • "Taniec z Gwiazdami": Tamara Gonzalez Perea ma problemy z TVP?

  "Absolutnie nic nie robię bez zgody stacji" - zapewniała blogerka. Zaznaczyła, że rozmowy o jej udziale w tanecznym show Polsatu rozpoczęły się zanim została jedną z prezenterek TVP. Tamara Gonzalez Perea tańczy w parze z Rafałem Maserakiem i na razie idzie im całkiem nieźle. Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" już 17 marca w Polsacie.