Tamara Arciuch

Artykuły - Tamara Arciuch (182)

 • Padli ofiarą internetowego hejtu

  Padli ofiarą internetowego hejtu

  Polskie gwiazdy są przyzwyczajone do niewybrednych komentarzy na swój temat w mediach społecznościowych. Jednak szala goryczy właśnie się przelała.
 • "M jak miłość": Tamara Arciuch wraca na plan!

  "M jak miłość": Tamara Arciuch wraca na plan!

  Wszystko wskazywało na to, że wątek Anny - bohaterki, w którą Tamara Arciuch wcielała się w "M jak miłość", jest zakończony. Czeka nas jednak wielki powrót!
 • Tamara Arciuch w bikini

  Tamara Arciuch w bikini

  Tamara Arciuch jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także matką trójki dzieci – Krzysztofa z małżeństwa z Bernardem Szycem oraz rodzeństwa: Michała i Nadii ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim.
 • Tamara Arciuch: Tęsknię za fajną rolą na dużym ekranie

  Tamara Arciuch: Tęsknię za fajną rolą na dużym ekranie

  - Mam pewien niedosyt propozycji, które mi się trafiają. Reżyserzy bowiem lubią wkładać ludzi w szufladki - mówi Tamara Arciuch. Aktorka podkreśla, że najczęściej jest obsadzana w rolach kobiet zimnych, złośliwych i wyrachowanych. Marzy natomiast, by zagrać postać delikatną, eteryczną, a nawet nieco skrzywdzoną przez los.
 • Tamara Arciuch: Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było

  Tamara Arciuch: Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było

  Nie jest to serial obyczajowy, ale wymagająca satyra. Od dawna nie miałam w ręku tekstu, który inspirowałby mnie tak jak ten - mówi Tamara Arciuch, która z niecierpliwością czeka na premierowy odcinek serialu "Lifting". Aktorka podkreśla, że pierwowzorem produkcji była hiszpańska sztuka teatralna o tym samym tytule. Gwiazda wciela się w produkcji w rolę Justyny, jednej z klientek kliniki chirurgii plastycznej. To kobieta, która zrobi wszystko, aby zatrzymać młodość.
 • Bartłomiej Kasprzykowski: Bardzo czekam na rozkwit Tamary

  Bartłomiej Kasprzykowski: Bardzo czekam na rozkwit Tamary

  Tamara Arciuch mogłaby nieźle zamieszać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - twierdzi aktor. Gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w show, aby jej partner mógł zostać jurorem. Kasprzykowski zapewnia, że w ich związku nie ma rywalizacji ani zazdrości o sukces. Ma też nadzieję, że wkrótce Tamara Arciuch zostanie bardziej doceniona przez polską kinematografię.
 • Tamara Arciuch: Jak aktor z aktorem

  Tamara Arciuch: Jak aktor z aktorem

  Tamara Arciuch przygotowuje się do spektaklu, w którym zagra u boku Bartłomieja Kasprzykowskiego. Twierdzi, że chętnie pracuje ze swoim partnerem życiowym i ceni fakt, że oboje wykonują ten sam zawód. Dzięki temu rozumieją swoje wzajemne potrzeby i emocje.
 • ​Tamara Arciuch: Stylistyczna prostota

  ​Tamara Arciuch: Stylistyczna prostota

  "Nie lubię biegania po sklepach, wyszukiwania ubrań, przymierzania ich, stania w kolejkach" - wyznaje Tamara Arciuch. Aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość" nie kryje się z tym, że na wielkie wyjścia korzysta z pomocy stylistki.
 • Tamara Arciuch: Polacy przywiązują zbyt dużą wagę do pogody

  Tamara Arciuch: Polacy przywiązują zbyt dużą wagę do pogody

  Tamara Arciuch ma sprawdzony sposób na jesienną chandrę. Stara się nie myśleć o niesprzyjającej aurze, tylko skupiać się na pracy i otaczających ją ludziach. Zdaniem aktorki Polacy przywiązują przesadną wagę do pogody, pozwalając, by wpływała ona na ich samopoczucie. Zamiast tego powinni poświęcić więcej uwagi własnym emocjom.
 • Tamara Arciuch: Wszyscy mnie rozpieszczają

  Tamara Arciuch: Wszyscy mnie rozpieszczają

  Tamara Arciuch doskonale czuje się w ciąży. Zapewnia, że jest rozpieszczana zarówno przez członków rodziny, jak i kolegów z pracy. Za sekret swojego promiennego wyglądu uważa zastrzyk energii wywołany przez hormony.

Filmy - Tamara Arciuch (11)

 • Tamara Arciuch: Tęsknię za fajną rolą na dużym ekranie

  Mam pewien niedosyt propozycji, które mi się trafiają. Reżyserzy lubią wkładać ludzi w szufladki – mówi Tamara Arciuch. Aktorka podkreśla, że najczęściej jest obsadzana w rolach kobiet zimnych, złośliwych i wyrachowanych. Marzy natomiast, by zagrać postać delikatną, eteryczną, a nawet nieco skrzywdzoną przez los.
 • Tamara Arciuch: Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było

  Nie jest to serial obyczajowy, ale wymagająca satyra. Od dawna nie miałam w ręku tekstu, który inspirowałby mnie tak jak ten - mówi Tamara Arciuch, która z niecierpliwością czeka na premierowy odcinek serialu "Lifting".
 • Szybki strzał: Wpadki gwiazd

  Jakie wpadki modowe ma za sobą Tamara Arciuch? Jak sama twierdzi, w dzisiejszych czasach mało kto zwraca uwagę na talent, a głównie na ubiór. - Zdarzyło mi się parę razy ubrać nieadekwatnie do sytuacji - przyznaje. PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ O 19.00.
 • Tamara Arciuch: Polacy przywiązują zbyt dużą wagę do pogody

  Tamara Arciuch ma sprawdzony sposób na jesienną chandrę. Stara się nie myśleć o niesprzyjającej aurze, tylko skupiać się na pracy i otaczających ją ludziach.