Tamara Arciuch

Artykuły - Tamara Arciuch (100)

Filmy - Tamara Arciuch (13)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Tamara Arciuch śpiewa "Na sen" Urszuli

  Tamara Arciuch w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma za sobą dwa bardzo udane występy. Była już Anną German i Thomem Yorkiem z zespołu Radiohead. W trzecim odcinku show sprawdzi się jako Urszula.
 • Tamara Arciuch: Amatorzy zabierają pracę dyplomowanym aktorom

  Profesjonalni aktorzy buntują się przeciw sytuacji w serialach, gdzie dziś aktorem może być niemal każdy – nie musi mieć dyplomu, ważne, że będzie tani i dyspozycyjny. Tamara Arciuch nie ma nic przeciwko temu, by dawać szansę młodym, utalentowanym ludziom, ale jej zdaniem nie powinno się to odbywać kosztem tych, którzy uczyli się od najlepszych i zdobywali doświadczenie przez wiele lat.
 • Tamara Arciuch: Cieszę się z sukcesu kolegów w "Zimnej wojnie", ale...

  Nikomu nie zazdroszczę w zły sposób - mówi Tamara Arciuch. Podkreśla, że cieszy się z sukcesu twórców "Zimnej wojny", zwłaszcza Tomasza Kota, z którym długo pracowała na planie serialu "Niania". Czuje też satysfakcję, że polskie kino tak świetnie się rozwija. Jednocześnie ma poczucie żalu, że to nie jej przypadł w udziale taki sukces, jest to bowiem marzenie każdego aktora.
 • Tamara Arciuch: Praca aktora jest bardzo nieregularna

  Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Tworzą doskonały duet zarówno w domu, jak i w pracy. Obydwoje zgodnie podkreślają - największą wartością w ich życiu jest rodzina i poukładane życie osobiste.