Tak to leciało!

Artykuły - Tak to leciało! (8)

 • Rekord "Tak to leciało!"

  Rekord "Tak to leciało!"

  W minioną niedzielę, 23 października, padł rekord oglądalności w tej edycji programu "Tak to leciało". Telewizyjne show obejrzało 2 miliony 800 tysięcy osób.
 • Edyta Górniak: Tak to leciało!

  Edyta Górniak: Tak to leciało!

  Jak Edyta Górniak uczy się tekstów piosenek? Za co uwielbia Andrzeja Rosiewicza i co sądzi o polskiej piłce nożnej?
 • Wielkanoc w TVP2

  Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.
 • Doda: "Całe życie walczę"

  Doda: "Całe życie walczę"

  Doda, z pomocą narzeczonego i przyjaciół, będzie walczyć o główną nagrodę w specjalnym wydaniu programu "Tak to leciało". 4 kwietnia, w Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych, piosenkarka rozpocznie grę, a w następną niedzielę (11 kwietnia) będzie wyśpiewywać kolejne piosenki w drodze do 150 tysięcy złotych.
 • Nowa edycja "Tak to leciało"

  Nowa edycja "Tak to leciało"

  Właśnie rusza kolejna edycja show "Tak to leciało!". By dostarczyć widzom jeszcze więcej emocji, twórcy programu przygotowali niespodzianki.
 • Najzgrabniejsze męskie nogi?

  Najzgrabniejsze męskie nogi?

  - Świadomie wybrałem ten program, gdy zobaczyłem wersję amerykańską - mówi INTERIA.TV Maciej Miecznikowski z zespołu Leszcze, który od roku prowadzi w TVP2 program "Tak to leciało". W dniach 17-20 lutego w Krakowie trwały nagrania do kolejnej edycji teleturnieju.
 • Startuje III edycja "Tak To Leciało!"

  Startuje III edycja "Tak To Leciało!"

  Po dwóch sezonach w TVP2 programowi Tak to leciało!" udało się zdobyć sporą, bo ponad trzymilionową grupę fanów, czego dowodem drugie miejsce w tegorocznym Telekamer.
 • Telekamera dla "Mam talent!"

  Telekamera dla "Mam talent!"

  "Mam talent" najpopularniejszym programem rozrywkowym. Show TVN pokonał m.in. "jak Oni śpiewają" i "Tak to leciało" zdobywając 202 661 głosów czytelników "Tele Tygodnia".

Filmy - Tak to leciało! (1)

 • "Bardzo lubiłem się przebierać"

  W Krakowie ruszają nagrania kolejnych odcinków "Tak to leciało!". Program prowadzi Maciej Miecznikowski.