Tadeusz Sznuk

Artykuły - Tadeusz Sznuk (11)

 • Co dalej z teleturniejem "Jeden z dziesięciu"? Niepokojące słowa Tadeusza Sznuka

  Co dalej z teleturniejem "Jeden z dziesięciu"? Niepokojące słowa Tadeusza Sznuka

  W środowy wieczór widzowie zobaczyli finałowy odcinek kolejnej serii teleturnieju: "Jeden z dziesięciu". Na zakończenie Tadeusz Sznuk pożegnał się z odbiorcami w dość zaskakujący sposób, a internauci zaczęli zastanawiać się nad ukrytym sensem jego słów...
 • Tadeusz Sznuk: Twarz pokerzysty

  Tadeusz Sznuk: Twarz pokerzysty

  Celowo mam minę niezbyt mądrego urzędnika. Chodzi o to, by nie stresować zawodników i nie sugerować odpowiedzi - mówi Tadeusz Sznuk. Ta strategia sprawdza się od 1994 roku.
 • Tadeusz Sznuk: Legenda dziennikarstwa

  Tadeusz Sznuk: Legenda dziennikarstwa

  Jest jednym z najwybitniejszych polskich publicystów i dziennikarzy. Spędził lata na antenie radia i telewizji, zyskując sobie oddanie i sympatię widzów. Posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w kraju. Obdarzony szczególną estymą, nieustępliwie oddany misji popularyzacji kultury. 16 lipca ulubieniec Polaków Tadeusz Sznuk kończy 75 lat.
 • Tadeusz Sznuk wśród nagrodzonych Złotym Hipolitem

  Tadeusz Sznuk wśród nagrodzonych Złotym Hipolitem

  Popularny dziennikarz i prezenter Tadeusz Sznuk znalazł się w gronie osób, które odebrały w sobotę, 5 listopada, w Poznaniu nagrodę Złotego Hipolita. Wyróżnienie jest przyznawane za działalność i osiągnięcia w pracy organicznej.
 • Tadeusz Sznuk: Facet, który żąda odpowiedzi w trzy sekundy

  Tadeusz Sznuk: Facet, który żąda odpowiedzi w trzy sekundy

  Nie ma Polaka, który nie zna jego twarzy i głosu. Od 22 lat prowadzi jeden z najpopularniejszych teleturniejów – „Jeden z dziesięciu” – ale mówi, że w telewizji jest tylko na… gościnnych występach.
 • Tadeusz Sznuk: "Zaczęło się tak niewinnie"

  Tadeusz Sznuk: "Zaczęło się tak niewinnie"

  Serdeczny, dowcipny, błyskotliwy. Tadeusz Sznuk od lat prowadzi na antenie Dwójki słynny teleturniej "Jeden z dziesięciu". Już 22 lutego odbierze zasłużoną Złotą Telekamerę Tele Tygodnia. Uroczystą galę będzie transmitowała telewizyjna Dwójka.
 • Tadeusz Sznuk: Najbardziej znany głos w kraju

  Tadeusz Sznuk: Najbardziej znany głos w kraju

  Jest jednym z najwybitniejszych polskich publicystów i dziennikarzy. Spędził lata na antenie radia i telewizji, zyskując sobie oddanie i sympatię widzów w całej Polsce. Posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w kraju. Obdarzony szczególną estymą, nieustępliwie oddany misji popularyzacji kultury. Tadeusz Sznuk kończy 16 lipca 70 lat.
 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.
 • Tadeusz Sznuk- Biografia

  Polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezenter, komentator pokazów lotniczych, pilot maszyn lotniczych. Urodzony 16 lipca 1943 roku w Kielcach.
 • Tadeusz Sznuk zamiast Johna Cleese'a

  Tadeusz Sznuk zamiast Johna Cleese'a

  "Kubuś i przyjaciele", najnowsza ekranizacja przygód najsłynniejszego misia świata i jego kompanów, trafiła już na ekrany polskich kin. Jej twórcy są szczególnie dumni nie tylko z powrotu do tradycji, ale i z pomysłów obsadowych.

Zdjęcia - Tadeusz Sznuk (1)

 • film.interia.pl
  Edyta Wojtczak: Historia polskiej telewizji