InteriaTV - Szymon Majewski

Filmy - Szymon Majewski (17)

 • Szymon Majewski wspomina najlepsze momenty WOŚP

  - Pomaganie jest oczywiste - mówi Majewski, który z Orkiestrą związany jest już od 20 lat!
 • Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami czy rozjeżdżał się na lodzie

  Dziennikarz nie wyklucza powrotu do telewizji. Nie zamierza jednak występować w popularnych programach typu „Taniec z gwiazdami” lub „Azja Express”. Chciałby natomiast zrealizować program, w którym ciekawie pokazywałby niezbyt atrakcyjne turystycznie zakątki Polski, m.in. Wąchock i Radom. Szymon Majewski zakończył karierę w telewizji w 2012 roku. Odejście z TVN nie zahamowało jednak jego kariery. Już kilka miesięcy wcześniej zaczął prowadzić poranny program w Radiu Eska, założył także własny kanał na YouTube, gdzie publikował kolejne odcinki swojego programu „Szymon Majewski SuperSam”. W 2014 roku związał się z warszawskim Och-Teatrem, gdzie wystawiał swój monodram „One Mąż Show”.
 • Szymon i Magda Majewscy o recepcie na udane małżeństwo

  Szymon Majewski i Magda Majewska są małżeństwem od ponad 20 lat. W studio TVP opowiedzieli o tym, jaki jest przepis na tak udany i zgodny związek. Szymon - który zapewnia, że w swojej przyszłej żonie zakochał się "już po godzinie" - przyznał, że wspólnie z małżonką prowadzą specyficzną grę, która polega na tym, że nie są siebie nawzajem do końca pewni... Z kolei Magda wprost określiła, że codzienne życie ze znanym satyrykiem to „życie z Pendolino”.
 • Zaręczyny podczas spektaklu „One Mąż Show”. Szymon Majewski: bałem się, że dziewczyna ich nie przyjmie

  Podczas sylwestrowego spektaklu „One Mąż Show” Szymona Majewskiego dwoje widzów zaręczyło się. W przeciwieństwie do przyszłej panny młodej showman wiedział o planowanych oświadczynach i pomagał w ich organizacji. Przyznał, że kosztowało go to trochę nerwów, bał się bowiem, że dziewczyna może odmówić. „One Mąż Show” to monolog, w którym Szymon Majewski opowiada widzom o problemach i radościach współczesnych związków. Jest to opowieść mężczyzny z 20-letnim stażem małżeńskim, wciąż zakochanego w swojej żonie, ale też zależnego od jej humorów, kaprysów i sposobu myślenia. W spektaklu Majewski wykorzystuje doświadczenia z własnego małżeństwa. W ostatnim tygodniu grudnia do Och Teatru zgłosił się mężczyzna o imieniu Rafał i prosiło o to, czy mógłby się oświadczyć swojej dziewczynie podczas sylwestrowego spektaklu „One Mąż Show”. – Ostrzegliśmy go w e-mailu, że to jest spektakl, który jest oparty na doświadczeni 21-letniego małżonka, w związku z tym nie wiemy, czy dziewczyna po jego obejrzeniu będzie chciała w ogóle wstępować w związek małżeński. Ale on się uparł i rzeczywiście pod koniec spektaklu padł na kolana, kwiaty zostały wniesione, a dziewczyna pokazała obrączkę. Śmiałem się. Powiedziałem też, że wobec tego czekam na niego za 20 lat: „Przyjdź ze swoimi doświadczeniami, może dodasz coś od siebie albo po prostu pociągniesz dalej ten spektakl” – powiedział Szymon Majewski w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.
 • Resich-Modlińska chwali Majewskiego. "TVN nie zdał egzaminu"

  Alicja Resich-Modlińska, która w latach 90. w pierwszym polskim talk-show „Wieczór z Alicją” współpracowała z Szymonem Majewskim, wysoko go ceni i wierzy w jego talent. Dziennikarka uważa, że showman wkrótce wróci do telewizji z jakimś nowym pomysłem. Jej zdaniem „Szymon Majewski Show” był bardzo dobrym programem. Dziwi się, że stacja TVN pozwoliła odejść showmanowi.
 • Szymon Majewski: Krystyna Janda nie może sobie poradzić z moim ADHD

  W warszawskim Och-Teatrze Krystyny Jandy znalazł swoje miejsce Szymon Majewski. Showman występuje w monodramie „One mąż show”. Majewski przyznaje, że Janda jest legendą aktorską i jest względem niego, jako aktora- amatora, surowa w ocenach. – Pani Krystyna cały czas nie może sobie poradzić z moim ADHD. Ostatnio nawet wpadła na scenę i pokazywała mi, jak się zachowuję, jakbym rapował, chodził do przodu, w tył, w bok, mówię do desek. Niestety, tak jest, bo jestem nadpobudliwy, historia jest dosyć żywa i też na dobrą sprawę może dlatego nie potrzebuję żadnej scenografii i kostiumów – mówi showman Szymon Majewski.
 • Szymon Majewski debiutuje na deskach teatru. Opowie o swoim małżeństwie

  Dziś w warszawskim Och-Teatrze odbędzie się premiera spektaklu „One Mąż Show!”, w którym Szymon Majewski opowie o 25 latach znajomości ze swoją żoną i o życiu we dwoje. Będzie to monolog okraszony dużą dawką humoru. Dziennikarz podkreśla, że zdecydował się podzielić z widzami swoimi wspomnieniami i doświadczeniami po to, by pokazać, że w jego małżeństwie – tak jak w każdym innym – bywają radości i problemy, ale najważniejsza jest miłość. To debiut showmana na deskach teatru. – Od trzech lat piszę do „Zwierciadła” felietony o naszym małżeństwie, nazywają się „Życie w pożyciu”. Naświetlam w nich pewne schematy sytuacji, które mają miejsce między nami. Rozkminiam konflikty, dopieszczam to troszeczkę autoironią i abstrakcją. Ale opowiadam o nas, o związku długoletnim, znamy się 25 lat, czyli tyle, ile Polska cieszy się wolnością, a 21 lat jesteśmy małżeństwem. Ponieważ teraz wszyscy idą rocznicowo, to ja właśnie będę opowiadał o 25 latach niewoli mojej w małżeństwie – mówi Szymon Majewski, dziennikarz.
 • Szymon ujawnia prawdę o Donaldzie T.

  Na vlogowym kanele Szymona Majewskiego pojawił się kolejny teledysk. "Donald Tusk podobno palił marihuanę a jego pokój w akademiku znany był z tego, że można było dostać najlepszą trawę w mieście" - czytamy na profilu parodysty. Szymon (jako "MC Dziad") postanowił sprawdzić, jak było naprawdę...
 • Śmiej się jak Żyła!

  Piotr Żyła zainspirował Szymona Majewskiego. Wy też dajcie się zainspirować!
 • Szymon Majewski: Mamy teraz z ojcem poprawne relacje

  Szymon Majewski wyjawił, że stara się odbudować zerwane relacje ze swoim ojcem.