Kobieta - Szymon Majewski

Artykuły - Szymon Majewski (4)

 • Szymon Majewski pomaga przetrwać pandemię

  Szymon Majewski pomaga przetrwać pandemię

  Showman wpadł na pomysł, jak dodać otuchy dzieciom, które z powodu epidemii koronawirusa muszą przebywać w domu.
 • Szymon Majewski: Czy gwiazdy mają do niego żal?

  Szymon Majewski: Czy gwiazdy mają do niego żal?

  Szymon Majewski stał się znany głównie dzięki programowi "Szymon Majewski Show". Ulubioną częścią wielu osób były "Rozmowy w tłoku", w której parodiowano znane osobistości z polskiego show-biznesu i świata polityki.
 • Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski od 19 lat ma tego samego psa - Luśkę, w której żyłach płynie krew huskyego. Jest zmartwiony tym, że jego pupilka jest już w słabszej formie. Ale na widok jego córki, wstępuje w nią młodzik. - Miała cechy wiejskiego bandyty - wspomina temperament dawnej Luśki.
 • Szymon Majewski: Wszystko o mojej mamie

  Szymon Majewski: Wszystko o mojej mamie

  W monologu "One Mąż Show" Szymon Majewski rozprawiał o życiu małżeńskim. Teraz, w spektaklu "MaminSzymek", opisze relacje ze swoją ukochaną mamą. Przyznaje: "Rana po odejściu mamy już się trochę zagoiła, więc spokojnie mogę opowiedzieć naszą historię".

Filmy - Szymon Majewski (1)

 • Czy Krystyna Janda ma za złe Szymonowi Majewskiemu pariodiowanie jej w "Rozmowach w tłoku?

  Szymon Majewski stał się znany głównie dzięki programowi "Szymon Majewski Show". Ulubioną częścią wielu osób były "Rozmowy w tłoku", w której parodiowano znane osobistości z polskiego show-biznesu i świata polityki. Jedną z nich była Krystyna Janda. Po latach Szymon Majewski rozpoczął pracę w prowadzonym przez nią Och-Teatrze. Czy aktorka lub inne znane osoby miały do niego pretensje po programie? - Nie sądzę. Dobry humor to tak jak przytulanie ludzi - wyznał satyryk. Jednak na pytanie o to, co sądzi na temat tego, że aktorka często zabiera głos w sprawach związanych z polityką, odpowiedział wymijająco. - Wiadomo, że pewne rzeczy budzą emocje. Są ludzie wyraziści i już, co robić? - stwierdził.