szyk

Artykuły - Szyk (6)

 • Wakacje od stylu

  Wakacje od stylu

  Zrobiły je sobie nasze gwiazdy. Beztrosko łamią dress code, akcentując wady sylwetki. Lato wcale nie zwalnia z elegancji!
 • Torbicka: Nie tylko kino

  Torbicka: Nie tylko kino

  Grażynie Torbickiej nie zdarzają się gafy czy pomyłki, a profesjonalizm, szyk i elegancja są wizytówką znanej dziennikarki.
 • UE zwiera szyki obronne

  Uchwalenie budżetu UE na 2011 r. to bardzo pozytywne wydarzenie, ale wcześniejsze zachowania niektórych krajów świadczą o ich chęci ograniczania kolejnych budżetów - ocenia europosłanka Sidonia Jędrzejewska, główny sprawozdawca przyszłorocznego budżetu Unii.
 • Weber popsuł szyki

  Wczoraj po południu zwracałem uwagę na poniedziałkową wypowiedź Janet Yellen z FED, którą inwestorzy mogą sobie zestawić z zapiskami z wrześniowego posiedzenia FED. Niestety rynek ma krótką pamięć, a fakt, iż jedynie Thomas Hoenig był przeciwko planom zwiększenia skali zakupu długoterminowych obligacji, odebrano jako pewnik, iż FOMC zdecyduje się na takie działanie podczas posiedzenia zaplanowanego na 2-3 listopada.
 • Chemia zwiera szyki

  Nad polską branżą chemiczną ciąży fatum. Od wielu lat wiele mówi się o potrzebie konsolidacji, prywatyzacji i poprawie konkurencyjności, a niewiele z tego wychodzi. Być może najnowszy program przerwie to pasmo niemożności.
 • Legiony Śmierci zwierają szyki

  Legiony Śmierci zwierają szyki

  W połowie listopada po raz kolejny zaatakują Polskę "Legiony Śmierci". Na trasie "Legions Of Death Attack 2008" znów zobaczymy czołówkę polskiego podziemia.