szyby

Artykuły - Szyby (148)

 • Na stadionie Wisły Kraków pękają szyby

  Na stadionie Wisły Kraków pękają szyby

  Kolejne problemy na Stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie. Na obiekcie, na którym gra Wisła, pękają szyby. Samoczynnie. Podobno to "efekt naprężeń". O sprawie pisze "Gazeta Krakowska".
 • Fabryka szyb samochodowych w Chmielowie za 450 mln złotych

  Fabryka szyb samochodowych w Chmielowie za 450 mln złotych

  450 mln zł kosztowała budowa w Chmielowie (Podkarpackie) zakładu szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland. W fabryce produkowanych ma być ok. 7 mln szyb do samochodów osobowych i ciężarowych.
 • Fabryka szyb samochodowych w Chmielowie za 450 mln złotych

  Fabryka szyb samochodowych w Chmielowie za 450 mln złotych

  450 mln zł kosztowała budowa w Chmielowie (Podkarpackie) zakładu szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland. W fabryce produkowanych ma być ok. 7 mln szyb do samochodów osobowych i ciężarowych.
 • Rozwalił szybę głową

  Zatrzymaniem agresywnego 29-latka zakończyła się wczoraj w Karlinie interwencja funkcjonariuszy z kołobrzeskiej Placówki Straży Granicznej podjęta wobec czterech pijanych mieszkańców tego miasta. Do zdarzenia doszło przed budynkiem Straży Gminnej.
 • Wandale plądrujący samochody schwytani

  Śremskim policjantom udało się zatrzymać trzech mężczyzn, którzy wybijali szyby w samochodach, a później je okradali. Do włamań dochodziło w ubiegłym tygodniu. Mężczyźni uszkodzili 20 aut.
 • Jak kupować używany cz. 1

  Jak kupować używany cz. 1

  Wszystkich, którzy wertują ogłoszenia w poszukiwaniu wymarzonego pojazdu z drugiej ręki, zapraszamy do naszego poradnika dotyczącego kupowania samochodu używanego.
 • Przestrzelenie szyby w biurze Rokity. Są zarzuty

  Przestrzelenie szyby w biurze Rokity. Są zarzuty

  Zarzuty niszczenie mienia oraz kradzieży z włamaniem postawiła stołeczna prokuratura dwóm mężczyznom podejrzanym m.in. o strzelanie z procy w kierunku biura poselskiego Nelly Rokity (PiS). W środę sąd nie uwzględnił wniosku policji i prokuratury o ich areszt.
 • Eksplozja w kamienicy w Zabrzu

  Eksplozja w kamienicy w Zabrzu

  Jedna osoba zginęła, a 34 zostały ewakuowane w wyniku eksplozji i pożaru w kamienicy w Zabrzu. Do wybuchu, który m.in. wyrwał część czołowej ściany budynku, doszło dziś kilkanaście minut po północy.

Filmy - Szyby (3)

 • Jak zrobić domowy odmrażacz do szyb?

  Zima wszystkim posiadaczom samochodów kojarzy się przede wszystkim ze żmudną, codzienną czynnością drapania zmrożonych, pokrytych lodem szyb. Bez ich oczyszczenia nie można przecież ruszyć! Czasem trzeba spędzić sporo czasu, by je doprowadzić do idealnego stanu. Nie musicie jednak spędzać długich chwil na zdrapywaniu szyb - zróbcie domowy odmrażacz do szyb! To dziecinnie proste!
 • Jak myć okna bez smug?

  Mycie okien nie należy do przyjemności dla większości z nas. Nikt nie chce spędzać długich chwil na przecieraniu, zmywaniu i polerowaniu tafli szkła, by w końcu zniknęły zeń smugi! Jak więc myć okna, by nie pojawiły się przykre dla oka smugi? Poznajcie nasze sposoby!
 • Jak zapobiegać parowaniu szyb w samochodzie?

  Jesień, zima, wiosna - przez większą część roku na szybach naszych samochodów po dosłownie paru chwilach pojawia się nieznośna para, która uniemożliwia jazdę. Żmudne ścieranie czy czekanie na ogrzanie wnętrza to tylko substytuty prostego triku, który pomoże wam w zapobieganiu parowania szyb. Zobaczcie!