InteriaTV - szpital

Filmy - Szpital (13)

 • Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Iga Cembrzyńska, czyli niezapomniana Benita von Henning ze "Stawki większej niż życie", przeżyła po śmierci męża, reżysera Andrzeja Kondratiuka, prawdziwy koszmar. Bliscy krewni chcieli, by sąd rodzinny uznał ją za niepełnosprawną umysłowo i zamknął w zakładzie opiekuńczym!
 • Narodziny małego goryla. Rozczulające

  Narodziny małego goryla przyjęli weterynarze z zoo San Diego. Urodzona przez cesarskie cięcie samiczka została umieszczona na oddziale intensywnej terapii z powodu okołoporodowych komplikacji. Maleństwo jest poddane troskliwej opiece i prawdopodobnie szybko wróci do swojej matki, Imani, także urodzonej w zoo. (STORYFUL/x-news)
 • To ich pierwsze spotkanie po dłuższym czasie

  Mężczyzna przebywał w szpitalu przez dłuższy czas. Jego pupil bardzo za nim tęsknił, a kiedy w końcu się zobaczyli na początku nie mógł go rozpoznać. Jednak po chwili podszedł bliżej, aby się przyjrzeć. Jak zareaguje?
 • Kiedy nowa płyta Dody?

  Doda zapewnia, że nie czuje się znużona pytaniami o to, kiedy wreszcie zaprezentuje światu premierowy materiał. - To moja praca; nie oczekuję pytań o kosmos albo sytuację w Syrii - kwituje z właściwym sobie wdziękiem. DODA BYŁA GOŚCIEM CZATERII - ZOBACZ, JAKIE PYTANIA ZADALI JEJ NASI UŻYTKOWNICY!
 • Przyjaciele Mandeli: Oby wyzdrowiał

  Wiekowy Nelson Mandela walczy o życie w szpitalu, dokąd trafił z powodu infekcji płuc. Mieszkańcy Republiki Południowej Afryki mają nadzieję, że ich bohater narodowy pokona chorobę. Szczególnie mocno trzymają za Mandelę kciuki jego przyjaciele i znajomi z czasów młodości. Dla nich ikona walki z apartheidem i pierwszy czarnoskóry prezydent RPA jest po prostu "Madibą" - tak brzmi plemienne imię laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Czy Nelson Mandela wygra i tę walkę?
 • Wbił sobie śrubokręt w głowę! Przeżył!

  Do szpitala klinicznego w Białymstoku trafił mężczyzna ze śrubokrętem wbitym w głowę. 25-latek mówił, że majsterkował w swoim domu. Prawdopodobnie upadł i narzędzie wbiło mu się w czoło na głębokość pięciu centymetrów. W szpitalu w Białymstoku przeprowadzono operację. Chirurdzy wyciągnęli śrubokręt. Po wypadku pozostanie tylko niewielka blizna. Narzędzie nie uszkodziło ani oka ani nerwów odpowiedzialnych za pracę mózgu.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Chora Dieta

  W internecie pojawiło się zestawienie jedzenia serwowanego w szpitalu w porównaniu do tego w więzieniu. Więzienny wikt jest zdecydowanie smaczniejszy! Szczegóły zna Tomasz Olbratowski.
 • Obiad pacjenta szpitala w Polsce

  I jak tu dojść do zdrowia i pełni sił?
 • Rodzice zmarłego Bolka powołali Ruch Sprawiedliwych

  W tym szpitalu są ludzie, którzy w fałszu są znakomicie zorganizowani - mówiła przed szpitalem klinicznym w Białymstoku Katarzyna Kozikowska, matka 13-miesięcznego Bolka Kozłowskiego, który zmarł na białaczkę. Rodzice zmarłego dziecka powołali Ruch Sprawiedliwych, który stawia sobie za cel dopilnowanie, aby odpowiedzialność za śmierć chłopca poniosły osoby, które się nim opiekowały. Jak mówił ojciec Bolka, Grzegorz Kozłowski, Ruch ma również "przyczynić się do oczyszczenia szpitala w Białymstoku z ludzi, którzy przeszkadzają lekarzom". Jak dodał, rada Ruchu Sprawiedliwych przekaże 10 zł osobie, która ponosi największą odpowiedzialność za wydarzenia związane ze śmiercią Bolka. Ta kwota to koszt badania, które - zdaniem rodziców Bolka - pozwoliłoby wcześniej zdiagnozować chorobę chłopca i uratować mu życie, a które nie zostało wykonane.
 • "Stan kobiety potrąconej na pasach nadal ciężki"

  Stan kobiety, która została w niedzielę (30.09) potrącona na przejściu dla pieszych nadal jest poważny. Miesięczne dziecko, które także zostało potrącone przez samochód, opuściło już szpital i jest pod opieką ojca.