szpital

Artykuły - Szpital (882)

Filmy - Szpital (15)

 • Protestują przeciwko niskim płacom. Strajk w szpitalu w Rybniku

  Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku protestują przeciwko niskim płacom. Strajkujący domagają się podwyżek o 1200 złotych brutto. Dotychczasowe negocjacje z dyrekcją szpitala zakończyły się fiaskiem. - Nasze żądania są jasne i znane - podkreślił szef związkowców Piotr Rajman. (TVN24/x-news)
 • Najlepsze położne w Polsce. Jak zmieniła się opieka okołoporodowa na przestrzeni lat?

  W studiu "Dzień Dobry TVN" gośćmi były trzy najlepsze położne w Polsce. Marzena Langner-Pawliczek, Monika Wójcik i Elżbieta Wójtowicz są laureatkami plebiscytu, w którym głosy oddawały pacjentki. Jak zmieniła się opieka okołoporodowa na przestrzeni lat? Czy ojcowie chętnie towarzyszą swoim żonom podczas porodu?
 • To ich pierwsze spotkanie po dłuższym czasie

  Mężczyzna przebywał w szpitalu przez dłuższy czas. Jego pupil bardzo za nim tęsknił, a kiedy w końcu się zobaczyli na początku nie mógł go rozpoznać. Jednak po chwili podszedł bliżej, aby się przyjrzeć. Jak zareaguje?
 • Franciszek spotkał się z chorymi dziećmi z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu

  Papież Franciszek spotkał się z dziećmi, pacjentami Uniwersyteckiego szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Towarzyszyli mu premier Beata Szydło i dyrektor placówki dr hab. Maciej Kowalczyk. - Miło widzieć, że w tym szpitalu najmniejsi i najbardziej potrzebujący są przyjmowani i otoczeni opieką. Dziękuję za ten znak miłości, jaki nam dajecie. To jest oznaka prawdziwej kultury ludzkiej i chrześcijańskiej: postawić w centrum uwagi społecznej i politycznej ludzi w najbardziej niekorzystnej sytuacji - mówił papież Franciszek. (TVN24/X-News)