szpital

Artykuły - Szpital (570)

Filmy - Szpital (17)

 • Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Iga Cembrzyńska, czyli niezapomniana Benita von Henning ze "Stawki większej niż życie", przeżyła po śmierci męża, reżysera Andrzeja Kondratiuka, prawdziwy koszmar. Bliscy krewni chcieli, by sąd rodzinny uznał ją za niepełnosprawną umysłowo i zamknął w zakładzie opiekuńczym!
 • Narodziny małego goryla. Rozczulające

  Narodziny małego goryla przyjęli weterynarze z zoo San Diego. Urodzona przez cesarskie cięcie samiczka została umieszczona na oddziale intensywnej terapii z powodu okołoporodowych komplikacji. Maleństwo jest poddane troskliwej opiece i prawdopodobnie szybko wróci do swojej matki, Imani, także urodzonej w zoo. (STORYFUL/x-news)
 • Protestują przeciwko niskim płacom. Strajk w szpitalu w Rybniku

  Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku protestują przeciwko niskim płacom. Strajkujący domagają się podwyżek o 1200 złotych brutto. Dotychczasowe negocjacje z dyrekcją szpitala zakończyły się fiaskiem. - Nasze żądania są jasne i znane - podkreślił szef związkowców Piotr Rajman. (TVN24/x-news)
 • Najlepsze położne w Polsce. Jak zmieniła się opieka okołoporodowa na przestrzeni lat?

  W studiu "Dzień Dobry TVN" gośćmi były trzy najlepsze położne w Polsce. Marzena Langner-Pawliczek, Monika Wójcik i Elżbieta Wójtowicz są laureatkami plebiscytu, w którym głosy oddawały pacjentki. Jak zmieniła się opieka okołoporodowa na przestrzeni lat? Czy ojcowie chętnie towarzyszą swoim żonom podczas porodu?