szpilki

Artykuły - Szpilki (49)

Filmy - Szpilki (12)

 • Żeby świetnie tańczyć na szpilkach, nie musisz być ani szczupły, ani… kobietą

  Eric Cavanaugh jest tancerzem plus-size i udowadnia swoim followersom, że jeśli bardzo czegoś się pragnie, to wszystko jest możliwe. Mężczyzna zaprezentował uwodzicielskie ruchy, będąc przy tym w… szpilkach! Imponujące? (STORYFUL/x-news)
 • Ubrała do pracy nowe buty. Niestety...

  Chodzenie w tak wysokich szpilkach wymaga nie lada umiejętności. Tej kobiecie najwidoczniej ich brakuje. Zobaczcie sami.
 • Niezbędne czy szkodliwe? Cała prawda o szpilkach

  Kobiety pokochały je w latach 50. XX wieku. Uwielbiała w nich chodzić Marilyn Monroe i każda kobieta musiała takie mieć. Mowa o szpilkach – symbolu zmysłowości, ale i kobiecej siły i pewności siebie. Dlaczego ortopedzi tak załamują ręce i czy rzeczywiście szpilki mogą trwale oszpecić nam stopy? A może nie ma się czym przejmować?
 • Tancerz plus-size zaskakuje! Tańczy w szpilkach

  Erik Cavanagh z Pittsburgha w Pennsylwani włożył szpilki i zaprezentował układ choreograficzny, którego nie powstydziłyby się gwiazd muzyki pop. Nagrania tanecznych popisów Cavanagh'a cieszą się dużą popularnością. Jego filmy mają ponad 90 milionów wyświetleń. Udzielał wywiadów takim magazynom jak "People Magazine", "Today Show", "Dance Magazine" czy "Forbes". Został także sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy wschodzących gwiazd tańca mających profile na Instagramie. (STORYFUL/x-news)