Szop

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
szop ,

Artykuły - Szop (7)

 • 700 kg haszyszu w szopie pod Amsterdamem

  Haszysz wart na czarnym rynku około 40 milionów euro holenderska policja znalazła w niepozornej szopie we wsi Nieuw-Vennep koło Amsterdamu. 700 kilogramów haszyszu było zapakowane w puszki i skrzynki - poinformował we wtorek rzecznik policji.
 • Mieszka w szopie, bo w domu go nie chcą

  Mieszka w szopie, bo w domu go nie chcą

  Bohdan Redzimski mieszka w szopie w Lubni, w której nie ma prądu i wody. - Trzy zimy tu przeżyłem - mówi. Na wsparcie rodziny nie może liczyć. - Dzieci są dorosłe i mają swoje rodziny - mówi.
 • Szop pracz dotarł do nas

  Szop pracz dotarł do nas

  W okolicach Brzeska samochód potrącił kilkukilogramowe, futrzaste zwierzę, z czarno-białymi plamami wokół oczu i długim, z czarnymi pręgami, ogonem. Okazało się, że pod kołami auta zginął szop pracz, drapieżnik, którego ojczyzną jest Ameryka Północna.
 • Szop bezradny, pieniędzy brak, a kolejka ani drgnie

  SZOP miał rozładować kolejki do kas na wrocławskim dworcu. SZOP - czyli punkt Szybkiej Obsługi Pasażera. Słuchacze RMF FM alarmują jednak - kolejki po bilety są jak były, bo szybka kasa jest nieczynna.
 • Borys-Szopa Człowiekiem Roku 2007

  Tytuł Człowieka Roku 2007 "Tygodnika Solidarność" otrzymała w środę Bożena Borys-Szopa Główny Inspektor Pracy.
 • Odnaleziony w szopie po 27 latach...

  Odnaleziony w szopie po 27 latach...

  Odnaleziony w niemieckiej szopie, lata młodości ma już dawno za sobą. Dzięki wysiłkowi nowego właściciela Typ 14 powrócił do świata żywych.
 • Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis ("Hostage", "Łzy słońca", "Szklana pułapka") użyczy swego głosu bohaterowi animowanego filmu "Over The Hedge", który powstanie w wytwórni DreamWorks, należącej do Stevena Spielberga. Głosem aktora przemówi czarno-białe futrzane zwierzątko - szop pracz.

Filmy - Szop (9)

 • Osierocony szop delektuje się swoim obiadem

  Przecież każdemu należy się odrobina luksusu. Ten szop znalazł się w dobrych rękach, po tym jak został osierocony. Dostał własne łóżko oraz miskę pełną ciastek. Wygląda na zadowolonego z tego faktu o czym może świadczyć jego głośne mlaskanie.
 • Czy szop może przyjaźnić się z kotem?

  Jak widać kot nie jest skory do zabawy, ani do przyjaźni z szopem, który bezskutecznie próbuje zagaić.
 • Mężczyzna uratował grupę zwierzaków ze śmietnika

  Mężczyzna znalazł w kontenerze na śmieci 5 uwięzionych szopów. Do uratowania ich użył długiej deski, którą włożył, by te mogły spokojnie się wydostać na wolność.
 • Ten zwierzak cudem uszedł z życiem

  Maryland, Stany Zjednoczone. Mężczyzna pływający łodzią zauważył nieradzącego sobie szopa w wodzie. Natychmiast podpłynął do niego i rzucił mu na ratunek kamizelkę. Zwierzak chwycił się jej i spokojnie czekał, aż zostanie odholowany do brzegu. Akcja ratunkowa przebiegła sprawnie i szczęśliwie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.