Szop

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
szop ,

Artykuły - Szop (5)

 • Jacek Braciak: Mówię, co chcę

  Jacek Braciak: Mówię, co chcę

  Chociaż Jacek Braciak gra nieprzerwanie od 30 lat, "Córka trenera" jest pierwszym filmem w jego karierze, w którym zagrał główną rolę. Aktor opowiedział o przygotowaniach do ostatniego projektu Łukasza Grzegorzka, swoim udziale w międzynarodowej produkcji sprzed kilku lat (która wciąż nie miała swojej premiery) oraz podkładaniu głosu pod postać kosmicznego szopa Rocketa w polskiej wersji językowej "Strażników galaktyki" i "Avengers". Nie zabrakło także pytań o "Kler" i jego współpracę z Wojciechem Smarzowskim.
 • 700 kg haszyszu w szopie pod Amsterdamem

  Haszysz wart na czarnym rynku około 40 milionów euro holenderska policja znalazła w niepozornej szopie we wsi Nieuw-Vennep koło Amsterdamu. 700 kilogramów haszyszu było zapakowane w puszki i skrzynki - poinformował we wtorek rzecznik policji.
 • Odnaleziony w szopie po 27 latach...

  Odnaleziony w szopie po 27 latach...

  Odnaleziony w niemieckiej szopie, lata młodości ma już dawno za sobą. Dzięki wysiłkowi nowego właściciela Typ 14 powrócił do świata żywych.
 • Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis ("Hostage", "Łzy słońca", "Szklana pułapka") użyczy swego głosu bohaterowi animowanego filmu "Over The Hedge", który powstanie w wytwórni DreamWorks, należącej do Stevena Spielberga. Głosem aktora przemówi czarno-białe futrzane zwierzątko - szop pracz.
 • Szlachetny złodziej powraca

Filmy - Szop (16)