sznurówki

Artykuły - Sznurówki (4)

 • ​Dlaczego rozwiązują się nam sznurówki

  ​Dlaczego rozwiązują się nam sznurówki

  Opanowanie wiązania butów jest jedną z najtrudniejszych umiejętności, które musimy poznać w dzieciństwie. Niektórzy z tą trudną sztuką walczą przez wiele lat. Również sieć puchnie od filmów pokazujących proste i skuteczne sposoby wiązania sznurówek. Wszystko na próżno.
 • Protest piłkarzy Ekstraklasy i 1. ligi

  Protest piłkarzy Ekstraklasy i 1. ligi

  Piłkarze Ekstraklasy i 1. ligi mają dosyć zaległości w wypłatach należnych pieniędzy i podczas weekendowej kolejki będą protestować przy pomocy... seledynowych sznurówek.
 • "Dam im dograć do końca i odkryję karty później"

  "Dam im dograć do końca i odkryję karty później"

  Na bezpiece podpisałem tylko tyle, że dostałem od nich sznurówki - zapewnił były prezydent Lech Wałęsa.
 • Trener GSM w sznurówce

  System "Speedometer", składający się z telefonu komórkowego Motorola Timeport oraz miniaturowego czujnika przypiętego do sznurowadła biegacza, umożliwia znaczną poprawę tempa biegu i włożonego wysiłku.

Filmy - Sznurówki (3)

 • Jak nauczyć dziecko wiązać sznurowadła? Krótki poradnik

  Wiązanie sznurowadeł to umiejętność, która z trudnością przychodzi każdemu maluchowi. Niezwykle praktyczna, bez której trudno poradzić sobie z niemal każdym rodzajem obuwia. Nauka sznurowania butów nie musi jednak oznaczać długich, żmudnych prób i chwil rezygnacji ze strony naszych pociech - spróbujcie pokazać im nasz krótki poradnik, dzięki któremu szybciej opanują banalną, choć z początku trudną sztukę wiązania sznurowadeł!
 • Co zamiast zwykłych sznurówek?

  Prostym sposobem można w parę chwil odmienić wygląd swoich butów - wystarczy wymienić tradycyjne sznurówki na inne. By spersonalizować swoje casualowe buty, możecie wykorzystać wstążkę czy kolorową tasiemkę - dzięki temu w parę chwil zwykłe trampki będą jeszcze piękniejsze! To propozycja dla wszystkich, którzy lubią się wyróżniać i podkreślać swój styl.
 • Jak wiązać buty - poradnik dla biegaczy

  Osoby, które biegają, zwykle mają ten sam problem: sznurówki szybko się rozwiązują, powodując czasami kłopotliwe potknięcia. Rozwiązaniem może być oczywiście zakup butów, które mają specjalnego rzepa do chowania sznurówek, jednak jeśli nie chcecie zmieniać obuwia, wystarczy wam prosty trik, dzięki któremu sznurówki przestaną być problematyczne! Zobaczcie dwa sposoby, jak wiązać buty, by podczas intensywnego użycia nie sprawiały już problemu!