sznurki

Artykuły - Sznurki (3)

 • Rozpoczęcie sprzedaży domów w Sznurkach

  Zarząd Spółki Grupa Jaguar S.A. (dalej: Emitent, Spółka) z siedzibą w Gdyni informuje, iż w dniu 24.09.2015 r. dokonany został odbiór 4 budowanych domów w kompleksie Sznurki k/Chmielna nad jeziorem Raduńskim w woj. Pomorskim. Są to domy całoroczne budowane w tzw. idei drugiego "weekendowego" domu za miastem. Zostały one wprowadzone do sprzedaży, którą Emitent poprzedził bardzo aktywną kampanią marketingową. Spółka zamierza wykorzystać zdobyte doświadczenie
 • Uwaga na niebezpieczne ubranka dla dzieci

  Uwaga na niebezpieczne ubranka dla dzieci

  Co dziesiąte dziecięce ubranko w Unii Europejskiej zagraża zdrowiu dziecka - wynika z raportu ogłoszonego we wtorek przez Komisję Europejską. KE zbadała ponad 16 tys. sztuk odzieży, wyposażonej np. w sznurki i troczki, którymi dzieci mogą się udusić.
 • Bielecki: Nie pociągam za sznurki polskiej ekonomii

  Bielecki: Nie pociągam za sznurki polskiej ekonomii

  Pomówienie staje się w Polsce takim elementem wzbogacającym program radiowy czy telewizyjny. Ale my nie jesteśmy od procesów, my jesteśmy od załatwiania spraw naszych klientów - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Jan Krzysztof Bielecki.

Filmy - Sznurki (4)

 • Jak zrobić chwost? Szybki sposób

  Chwost (albo chwast) to jedna z najprostszych i najpiękniejszych ozdób, który ma swoją wielowiekową tradycję! Kiedyś były obowiązkowym uzupełnieniem ubrania wojskowych, dziś coraz częściej pojawia się w naszych domach i przy codziennych przedmiotach - jako dekoracja torebki czy sposób ozdobnego wiązania zasłon. Jak zrobić chwost? To dziecinnie proste - zrobicie go samodzielnie w parę chwil! Wybierzcie odpowiadający wam materiał i kolor - i do dzieła! Parę chwil - i gotowe!
 • Zabawka dla psa ze sznurków - zrób ją sam!

  Psy uwielbiają ganiać podczas spacerów za kijkami, większość też uwielbia gryźć wszystko, co da się gryźć. Świetnym sposobem na zajęcie naszych pupili jest sznurkowa zabawka, którą psy mogą gryźć do woli! Nie musicie wydawać fortuny w sklepach, by zadowolić swojego czworonoga - zróbcie ją samodzielnie w domu!
 • Opaska na rękę z plecionego sznurka - jak ją zrobić?

  Domowe, ręcznie robione bransoletki i inna biżuteria - to coraz popularniejszy sposób na upiększanie! Coraz więcej z nas nosi delikatną, misternie wykonaną biżuterię, która niesamowicie podkreśla urodę, makijaż i stylizację. Oto poradnik, jak zrobić opaskę na rękę z plecionego sznurka, które cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na swoją łatwość w personalizowaniu. To bardzo proste - zobaczcie!
 • Ozdabianie pudełek sznurkiem

  Zwykłe kartonowe pudełeczka, które - zwłaszcza po internetowych zakupach - pojawiają się w naszych domach coraz częściej, nie muszą lądować w śmieciach! Zamiast kupować dekorowane pudełka w sklepach do sprytnego przechowywania drobnych i nieprzydatnych na razie rzeczy w domu, można wykorzystać te z zakupów - wystarczy zwykły sznurek i dwustronna taśma. Dzięki temu uzyskacie fantastyczną fakturę i odpowiednie dla waszego wnętrza kolory - to naprawdę proste!