EuroSport - Szlachetna Paczka

Artykuły - Szlachetna Paczka (41)

 • Szlachetna Paczka od skoczków narciarskich. Łzy Adama Małysza

  Szlachetna Paczka od skoczków narciarskich. Łzy Adama Małysza

  - Kiedy słyszę takie historie, mam łzy w oczach. Ale cieszę się, że możemy pomóc je zmieniać - powiedział Adam Małysz. Jak co roku, wspólnie z trenerem i zawodnikami narodowej reprezentacji skoczków narciarskich przekazał prezenty dla jednej z rodzin włączonych do projektu Szlachetna Paczka. Stoch i spółka wsparli panią Ewę i pana Roberta, wychowujących niepełnosprawnego Kacpra.
 • Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Szlachetnej Paczki

  Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Szlachetnej Paczki

  Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką Szlachetnej Paczki. Mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej już od lat pomaga tej organizacji, ale teraz jeszcze bardziej zaangażuje się w pomoc potrzebującym. - Planuję także namówić moich sponsorów i partnerów biznesowych, aby także włączyli się do tej wspaniałej akcji - powiedziała podczas spotkania w Warszawie.
 • Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na warszawskim Torwarze. Znany ksiądz Jacek Stryczek pobił się z wicemistrzem olimpijskim w zapasach Andrzejem Supronem. Całe zajście zarejestrowały kamery podczas IV Gali Biznes Boxing Polska.
 • Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Twardy wzrok, skrzyżowane pięści. Walczą, by Polacy również potrafili walczyć: o samych siebie i o innych. Już 13 maja Ksiądz Jacek Wiosna Stryczek zmierzy się ze znanym zapaśnikiem Andrzejem Supronem. Staną naprzeciw siebie w ringu, by zawalczyć dla Szlachetnej Paczki pod hasłem "Walczę o ludzi".
 • Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Kto z najwybitniejszych polskich sportowców wierzy w Mikołaja, kto był grzeczny i spodziewa się prezentu, a kto już teraz wie, że pod choinką znajdzie rózgę? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby mieli piękne święta.
 • Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Jaki był najpiękniejszy prezent, który Robert Lewandowski znalazł pod choinką i o czym marzyła Agnieszka Radwańska, kiedy miała kilka lat? W specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby i oni mieli piękne święta.
 • Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Czy mistrzynię olimpijską Anitę Włodarczyk da się zagonić do przedświątecznego sprzątania? Co Rafał Majka robi w każdy wigilijny poranek? I jaka jest ulubiona wigilijna potrawa Mai Włoszczowskiej? Zobaczcie jak spędzają święta polscy sportowcy. W tym przedświątecznym tygodniu, w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby oni również mieli piękne święta!
 • Polscy sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Polscy sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Szlachetna Paczka zapytała najwybitniejszych polskich sportowców o to, jak wyobrażają sobie swoje idealne święta. Musi być choinka, prezenty, czy wystarczy tylko karp? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachewtnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i samemu pomóc potrzebującym, aby oni mieli również piękne święta.
 • "Szlachetna Paczka" wiślaków

  "Szlachetna Paczka" wiślaków

  Piłkarze i sztab szkoleniowy Wisły Kraków przyłączyli się do akcji "Szlachetna Paczka".
 • Grzegorz Krychowiak ma wielkie serce. Piłkarz wsparł „Szlachetną Paczkę”

  Grzegorz Krychowiak ma wielkie serce. Piłkarz wsparł „Szlachetną Paczkę”

  – To, co robicie, jest naprawdę niewiarygodne. Walczcie dalej. Jesteśmy z wami – powiedział Grzegorz Krychowiak do rodziny pani Aleksandry, która wychowuje niepełnosprawną córkę. Piłkarz odwiedził ich razem ze swoją partnerką Celią Jaunat.

Filmy - Szlachetna Paczka (14)

 • Szlachetna Paczka. Robert Lewandowski: Pomagamy pani Monice

  - Dla nas to coś fantastycznego - zapewnia Robert Lewandowski. - Mała dziewczynka, kocha piłkę, gra, a my jesteśmy w stanie spełnić jej marzenie o posiadaniu takich prawdziwych piłkarskich butów - dodaje. W akcji Szlachetna Paczka reprezentacja Polski pomaga pani Monice i jej rodzinie.
 • Szlachetna Paczka. Adam Nawałka: Możemy dać szansę ludziom

  - To dla nas niezwykle ważne, że możemy dać szansę ludziom, którzy swoim działaniem pokazują, że najbardziej jej potrzebują - mówi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka o pomocy potrzebującym. W Szlachetnej Paczce po raz kolejny biorą udział piłkarze reprezentacji.
 • Szlachetna Paczka. Reprezentanci Polski pomogli pani Monice

  - To dla nasz zaszczyt, że po raz kolejny możemy pomóc Szlachetnej Paczce - mówi kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Podczas zgrupowania przed meczami z Urugwajem i Meksykiem nasi zawodnicy przygotowali paczkę dla rodziny pani Moniki, która samotnie wychowuje troje dzieci.
 • Sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Śnieg? Atmosfera? Co jest najważniejsze dla sportowców w czasie świąt Bożego Narodzenia? Najlepsi polscy sportowcy: Anita Włodarczyk, Maja Włoszczowska, Robert Lewandowski, Karol Kłos, Paweł Zatorski, Piotr Wyszomirski, Karol Bielecki opowiadają o Świętach Bożego Narodzenia. Zaangażowali się w akcję "Szlachetna Paczka".
 • "Szlachetna Paczka" wiślaków. Wideo

  Piłkarze i sztab szkoleniowy Wisły Kraków przyłączyli się do akcji "Szlachetna Paczka". Jest to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Co roku dzięki wsparciu wolontariuszy i darczyńców uboższe rodziny otrzymują dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia paczkę, w której znajdują się rzeczy odpowiadające ich indywidualnym potrzebom.
 • Agnieszka i Urszula Radwańskie pomagają w akcji "Szlachetna Paczka"

  Agnieszka i Urszula Radwańskie znów pomagają potrzebującym w akcji "Szlachetna Paczka". W rozmowie z Interią opowiedziały o rodzinie, którą tym razem wspierają. Jak wspierać Szlachetną Paczkę? Finał Szlachetnej Paczki przypada na 10-11 grudnia. Jeszcze nie wiadomo, do ilu rodzin dotrze pomoc w tym roku, ponieważ wolontariusze wciąż odwiedzają rodziny. Szlachetna Paczka bardzo potrzebuje wsparcia, żeby przetrwać i pomagać potrzebującym. – Wpłata na Paczkę to pomysł na dobry uczynek przed Świętami – zachęca ks. Jacek Wiosna Stryczek, założyciel Szlachetnej Paczki. Więcej: www.szlachetnapaczka.pl 
 • Jerzy Engel: Porażka nie jest tragedią | TV Paczka

  Jerzy Engel o sukcesach i porażkach oraz o swojej pracy z reprezentacją Polski.
 • Czesław Cybulski: Naucz się walczyć ze swoimi słabościami! | TV Paczka

  Trener olimpijczyków Czesław Cybulski dla "Szlachetnej Paczki": Polską specjalnością jest krytyka, która czasami niszczy drugiego człowieka.
 • Łukasz Kruczek: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

  Łukasz Kruczek o swojej pracy trenera skoków narciarskich.
 • Kamil Stoch: Jestem dumny, że mogę brać udział w "Szlachetnej Paczce"

  Kamil Stoch o udziale w akcji "Szlachetna Paczka".