Nowe Technologie - szkolenia

Artykuły - Szkolenia (33)

 • Microsoft szkoli dyrektorów, nauczycieli i uczniów

  Microsoft szkoli dyrektorów, nauczycieli i uczniów

  Microsoft w ramach programu wsparcia edukacji Partners in Learning oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne przeprowadziły cykl bezpłatnych konferencji i szkoleń, adresowanych do dyrektorów, nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych
 • Google pomoże polskim firmom

  Google pomoże polskim firmom

  Google zaproponuje polskim małym i średnim firmom darmowe założenie strony internetowej, bezpłatne szkolenia i budżet na kampanię reklamową w jej wyszukiwarce. Patronat honorowy nad akcją objęło ministerstwo gospodarki.
 • Microsoft premiuje legalność

  W ramach programu "Dodatki dla oryginalnego systemu Windows" posiadacze legalnych wersji systemu już od stycznia mogą pobierać z witryny internetowej Microsoft nowe aplikacje i usługi. Oferta podzielona jest na kilka kategorii, wśród których są m.in. utrzymywanie dobrego stanu komputera, nauka, dostosowywanie systemu Windows, a także zabawa i rozrywka. Do chwili obecnej w programie wzięło udział już 100 milionów użytkowników systemu Windows.
 • Darmowy Linux dla polskich szkół

  W odpowiedzi na deklarację Billa Gatesa, sprzedawania polskim szkołom Systemu Windows za symboliczną kwotę oraz szkolenia nauczycieli, Wydawnictwo Software podejmuje ogólnopolską akcję darmowego zaopatrywania szkół i placówek oświatowych w system Aurox Linux wyposażonego w oprogramowanie edukacyjne oraz w pakiet OpenOffice.org.
 • e-szkolenia w służbie bezrobotnych

  Podczas IX Seminarium "Społeczeństwo Informacyjne w Administracji, Edukacji i Gospodarce" pod patronatem Wojewody Mazowieckiego - Leszka Mizielińskiego referat "e-szkolenia w służbie bezrobotnych" wygłosił Jakub Chmielarz z Wiedza Net. Poniżej przedstawiamy fragment wystąpienia.