szefowie

Artykuły - Szefowie (386)

 • Zaginął szef firmy Quiksilver

  Zaginął szef firmy Quiksilver

  Zaginął Pierre Agnes, szef Boardriders, spółki matki znanej firmy sportowej Quiksilver. Wypłynął we wtorek rano z portu w rodzinnym Capbreton (nad Atlantykiem, region Nowa Akwitania, południowo-zachodnia Francja). Jego motorową łódź znaleziono w środę pustą na plaży w Biarritz. Był zapalonym wędkarzem.
 • Wkrótce rozstrzygnie się, czy PGNiG pójdzie na wojnę sądową z byłymi szefami spółki

  Wkrótce rozstrzygnie się, czy PGNiG pójdzie na wojnę sądową z byłymi szefami spółki

  To może być sądny dzień dla byłych szefów Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Za niespełna miesiąc - 21 lutego - odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki. W porządku obrad znalazł się projekt uchwały, której przyjęcie będzie oznaczać, że spółka od byłych szefów firmy będzie się domagać prawie 70 mln złotych.
 • Pięć mitów na temat relacji z szefem

  Pięć mitów na temat relacji z szefem

  Relacje z przełożonym mogą istotnie wpłynąć na nasze zadowolenie z pracy. Mówi się nawet, że przychodzi się do firmy, a odchodzi od szefa. Pracuj.pl sprawdza, ile jest prawdy w tym powiedzeniu - czy stosunki z menedżerem wpływają na decyzję o zmianie pracy i jak Polacy oceniają swoje relacje z przełożonymi?
 • Niemcy: Szef Air Berlin w ogniu krytyki

  Niemcy: Szef Air Berlin w ogniu krytyki

  Dla większości z 8,5 tys. pracowników linii Air Berlin ich bankructwo oznacza co najmniej niepewną przyszłość. Zgoła inaczej wygląda to w przypadku szefa, którego postawę skrytykowali czołowi niemieccy ekonomiści.
 • John Taylor bliżej stanowiska szefa FED

  Wieczorem agencja Bloomberg doniosła powołując się na źródła w Białym Domu zaznajomione ze sprawą, że ekonomista Uniwersytetu Stanford, prof. John Taylor zrobił bardzo dobre wrażenie na prezydencie Donaldzie Trumpie, podczas godzinnej rozmowy dotyczącej jego ewentualnej nominacji na stanowisko szefa FED.
 • Menedżerowie nie uciekną przed najwyższą stawką PIT

  Menedżerowie nie uciekną przed najwyższą stawką PIT

  Szefowie państwowych firm zapłacą podatek od odszkodowań przyznanych im jeszcze przed wejściem w życie przepisów o horrendalnie wysokiej daninie.
 • Znaleziono zwłoki byłego szefa nadzoru banku; był skazany za korupcję

  Znaleziono zwłoki byłego szefa nadzoru banku; był skazany za korupcję

  Miguel Blesa, skazany za korupcję b. szef rady nadzorczej banku Caja Madrid, wchodzącego teraz w skład czwartej co do wielkości hiszpańskiej grupy bankowej Bankia, został w środę rano znaleziony martwy z raną postrzałową klatki piersiowej - podała Guardia Civil.
 • Banki centralne dzielą i rządzą

  Wczorajsze wystąpienie Mario Draghiego na otwarciu sympozjum banków centralnych miało być dosyć stonowane. Niemniej szefowi EBC udzielił się nadspodziewanie duży jak na niego optymizm, co sprzyjało umocnieniu euro. Niewykluczone, że dziś także dojdzie do podobnych ruchów, gdyż do Draghiego dołączą szefowie banków z Japonii, Wielkiej Brytanii oraz Kanady.
 • Szef Komisji Nadzoru Finansowego ostrzega przed parabankami

  Szef Komisji Nadzoru Finansowego ostrzega przed parabankami

  Uwaga na powtórkę z Amber Gold. Szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski ostrzega, że pojawiają się nowe podejrzane parabanki, które mogą okazać się piramidami finansowymi.
 • Na cyberataki będą sankcje

  Na cyberataki będą sankcje

  - Unijni szefowie dyplomacji zgodzili się w poniedziałek na przygotowywanie wspólnych odpowiedzi na cyberataki.