szczury

Artykuły - Szczury (40)

Filmy - Szczury (9)

 • Edyta Odyjas o warunkach pracy w sądach i prokuraturach: Mobbing, grzyb, szczury

  Protestujący pracownicy sądów i prokuratur w miasteczku namiotowym przed Ministerstwem Sprawiedliwości czekają na premiera – mówiła Edyta Odyjas, gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM. Przyznała, że protestujący nie wiedzą, czy szef rządu ich odwiedzi, choć został zaproszony na piśmie. "Mobbing, grzyb, szczury, musisz sobie nawet długopis kupić sam, a potem 8 lat zamrożonej pensji. Narastała frustracja, kiedy dociążano nas kolejnymi obowiązkami" – tak warunki pracy w sądach i prokuraturach opisuje przedstawiciela "Solidarności" pracowników sądownictwa. Jej zdaniem, "kodeks pracy nie jest szanowany w wymiarze sprawiedliwości".
 • Gromada szczurów na ulicach Newcastle. Grasowały koło restauracji

  Mieszkanka Newcastle w Wielkiej Brytanii nagrała dużą grupę szczurów buszujących obok restauracji. Autorka powiedziała, że jest to częsty widok w tej okolicy, ale zwykle można natknąć się najwyżej na kilka, a nie kilkadziesiąt szczurów. (STORYFUL/x-news)
 • Czy te szczury bawią się w „kto pierwszy mrugnie”?

  Walka na spojrzenia? Szczury w napięciu przyglądają się sobie, co wygląda jak popularna zabawa w „kto pierwszy mrugnie”. (STORYFUL/x-news)
 • Śniadanie w towarzystwie... szczurów

  Szczurza kawiarnia - to najnowsza atrakcja turystyczna w San Francisco. Urządzono ją w lochu, w którym odbywają się widowiska historyczne z aktywnym udziałem publiczności. Tym razem organizatorzy zapraszają na... śniadanie w towarzystwie szczurów. Bilet wstępu kosztuje 50 dolarów. Turyści, oprócz śniadania, otrzymują porcję mrocznych dziejów miasta. Na dodatek, oswojonego szczura można… zaadoptować.