Nowe Technologie - szczęście

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szczęście (Film (2007)[Happiness] Reż.Jin-ho Hur) ,

Artykuły - Szczęście (4)

 • Usuń Facebooka, będziesz szczęśliwszy

  Usuń Facebooka, będziesz szczęśliwszy

  Żyjemy w świecie przepełnionym portalami społecznościowymi do tego stopnia, że nie pamiętamy jak wyglądało życie bez nich. Badania przeprowadzone przez Happiness Research Institute sugerują, że życie bez Facebooka, Twittera czy Instagrama wcale nie jest takie złe...
 • Pecet zużywający mniej prądu

  Pecet zużywający mniej prądu

  Wydajne komputery zużywają coraz więcej prądu, a ten stale drożeje. Korzystanie z elektroniki jest więc dość kosztowne. Na szczęście nowoczesne produkty coraz częściej są proekologiczne, a ich ogromną zaletą jest ograniczony pobór mocy.
 • Ranking spamerów

  Ranking spamerów

  Firma Sophos po raz kolejny opublikowała doroczny raport o krajach generujących największą ilość spamu. Od czasu pierwszej publikacji, w lutym 2004 roku (drugą opublikowano w sierpniu 2004), w szeregach "parszywej dwunastki" nastąpiły nieznaczne roszady. Na szczęście Polacy na razie nie mają się czego wstydzić. "Kiedy opublikowaliśmy nasz pierwszy raport w lutym 2004 roku, USA usprawiedliwiało się tym, że dopiero kilka miesięcy wcześniej wprowadzono ustawę antyspamową CAN-SPAM - mówi Graham Cluley, starszy konsultant w firmie Sophos. - Tymczasem minął prawie rok, podczas którego wysłano miliony spamerskich wiadomości, a CAN-SPAM nie przyniosła oczekiwanej poprawy i nie zatamowała powodzi spamu" - dodaje Cluley.
 • Linux też bywa dziurawy

  Wbrew ogólnie panującym opiniom - Linux także miewa dziury. O najświeższych możemy przeczytać na SQUID Advisory. W wersji 2.x SQUID-a znaleziono bowiem trzy furtki dla włamywaczy. Poza pierwszą nie są one na szczęście zbyt groźne. Są to: