szczeniaki

Artykuły - Szczeniaki (9)

 • Mężczyzna wyrzucił szczeniaki, psy uratowali przechodnie

  Sześć szczeniaków wyrzucił do kontenera na śmieci 70-latek z Gdańska. Ich piski słyszeli przechodnie, którzy wezwali policję. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grożą mu 2 lata więzienia.
 • Wyrzucił szczeniaka przez okno

  Zgierscy policjanci zatrzymali 61-latka, który wyrzucił szczeniaka przez okno mieszkania. Dzięki interwencji przypadkowych świadków pies szybko trafił pod opiekę weterynarza. Sprawcy grozić może do dwóch lat więzienia.
 • Psia historia z happy endem

  Psia historia z happy endem

  Bardzo często ludzie myślą o hodowli psów: "jakie to super zajęcie! Takie łatwe, lekkie i przyjemne. Na dodatek ma się z tego kupę kasy."
 • Jak wychowywać szczeniaki

  Jak wychowywać szczeniaki

  Jako treser napotykam na powielające się problemy behawioralne, które w zdecydowanej większości mają swoje źródło w całkowitym braku, bądź też niedostatecznie dokładnej socjalizacji psa w okresie szczenięcym. Niestety, jest to zagadnienie wciąż nie do końca traktowane poważnie, bądź przyjmowane z przymrużeniem oka, tak przez nowych właścicieli, jak i przez samych hodowców.
 • Wszystko o twoim psie

  Wszystko o twoim psie

  To nie jest pluszowa zabawka, którą można w każdej chwili porzucić. Posiadanie psa wymaga od nas sporej odpowiedzialności. Bez podstawowej wiedzy na temat kolejnych faz jego rozwoju, trudno psa w odpowiedni sposób wychować. Chcecie być dobrymi właścicielami swoich czworonogów? Przeczytajcie!
 • Wyrzucił z auta szczeniaki. Potem jednego przejechał

  Wyrzucił z auta szczeniaki. Potem jednego przejechał

  Chojnowscy policjanci zostali poinformowani przez mieszkańców Lubina (Dolnośląskie) o mężczyźnie, który wyrzucił z samochodu dwa szczeniaki, po czym przejechał jednego z nich. 53-latka zatrzymano dzięki przytomności świadków zdarzenia.
 • Rogowska lubi czekoladę i szczeniaki

  Rogowska lubi czekoladę i szczeniaki

  - Kiedy się budzę to prawie zawsze ustawiam drzemkę w telefonie na kolejne dziesięć minut (śmiech). Mam też bardzo dużą słabość do... czekolady, którą wprost uwielbiam się zajadać (uśmiech). Na ulicy z kolei zawsze oglądam się za szczeniakami - zdradza INTERIA.PL Anna Rogowska, złota medalistka w skoku o tyczce kobiet lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie.

Filmy - Szczeniaki (41)