szczeniaki

Artykuły - Szczeniaki (8)

 • Psia historia z happy endem

  Psia historia z happy endem

  Bardzo często ludzie myślą o hodowli psów: "jakie to super zajęcie! Takie łatwe, lekkie i przyjemne. Na dodatek ma się z tego kupę kasy."
 • Jak wychowywać szczeniaki

  Jak wychowywać szczeniaki

  Jako treser napotykam na powielające się problemy behawioralne, które w zdecydowanej większości mają swoje źródło w całkowitym braku, bądź też niedostatecznie dokładnej socjalizacji psa w okresie szczenięcym. Niestety, jest to zagadnienie wciąż nie do końca traktowane poważnie, bądź przyjmowane z przymrużeniem oka, tak przez nowych właścicieli, jak i przez samych hodowców.
 • Wszystko o twoim psie

  Wszystko o twoim psie

  To nie jest pluszowa zabawka, którą można w każdej chwili porzucić. Posiadanie psa wymaga od nas sporej odpowiedzialności. Bez podstawowej wiedzy na temat kolejnych faz jego rozwoju, trudno psa w odpowiedni sposób wychować. Chcecie być dobrymi właścicielami swoich czworonogów? Przeczytajcie!
 • Rogowska lubi czekoladę i szczeniaki

  Rogowska lubi czekoladę i szczeniaki

  - Kiedy się budzę to prawie zawsze ustawiam drzemkę w telefonie na kolejne dziesięć minut (śmiech). Mam też bardzo dużą słabość do... czekolady, którą wprost uwielbiam się zajadać (uśmiech). Na ulicy z kolei zawsze oglądam się za szczeniakami - zdradza INTERIA.PL Anna Rogowska, złota medalistka w skoku o tyczce kobiet lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie.
 • Muniek rozdaje szczeniaki!

  Muniek rozdaje szczeniaki!

  Lider T. Love szuka właścicieli dla czterech szczeniąt - trzech psów i suczki - które urodziły się w połowie stycznia.
 • Psy WIG20 dały 27% zysku

  Strategia polegająca na wyborze spółek o najwyższej stopie dywidendy (zwanych Psami) przyniosła w ubiegłym roku 27,2% zysku. Choć to mniej niż wzrost WIG20 (35,4%), to na przestrzeni ostatnich pięciu lat strategia Psów dała łącznie blisko dwa razy większe zyski niż indeks blue chips.
 • "Szczeniacki" rekord

  24 szczeniaki i jednocześnie rekord świata. To przychówek, jaki wydała na świat suka rasy Neapolitan mastiff, należąca do małżeństwa z Wielkiej Brytanii. Porodu, zakończonego cesarskim cięciem, nie przeżyło czworo piesków.
 • Psi portfel dał 70% zysku

  Po raz siódmy Portfel Psów WIG-u pokonał indeks WIG20. Tym razem zwycięstwo było bezapelacyjne. Psy dały przeszło 70% zysku, podczas gdy WIG20 zyskał w 2003 roku prawie 34%. W Stanach Zjednoczonych, gdzie wymyślono "zwierzęcą" strategię, Psy DJIA okazały się w ubiegłym roku nieznacznie gorsze niż indeks, w skład którego wchodzą.

Filmy - Szczeniaki (35)

 • Psia mama i dziewięć szczeniaków. Ma roboty co niemiara!

  Musicie przyznać, że nie jest łatwo ogarnąć dziewięcioosobową zgraję szczeniaków. Z takim wyzwaniem dzielnie radzi sobie pewna psia mama, która w zaciszu przydomowego ogródka stara się zabawić maluchy. Jak jej idzie?
 • Niemcy. Szał na szczeniaki

  Podczas pandemii koronawirusa coraz więcej Niemców pragnie mieć psa. Schroniska dla zwierząt nie są z tego powodu takie szczęśliwe. W czym tkwi problem?
 • Wesoła zgraja szczeniaków budzi się na wieść o jedzeniu

  Czy łatwo jest obudzić zgraję słodko śpiących szczeniaków? Spróbuj rzucając hasło "jedzenie"! W tym przypadku zadziałało to idealnie i wszystkie maluchy, jak na komendę podniosły głowy i z wielkim zainteresowaniem zaczęły merdać ogonem. Urocze.
 • Szczeniaki jamnika zabawnie reagują na wygłupy właściciela

  Te szczeniaki jamnika wyglądają na zdezorientowane dziwnymi dźwiękami wydawanymi przez człowieka. Zobaczcie, z jakim zainteresowaniem i zdumieniem kręcą głowami. Zabawne