Szczecina

Artykuły - Szczecina (180)

 • Sinead O'Connor w Szczecinie: "Koncert jest dobrowolny"

  Sinead O'Connor w Szczecinie: "Koncert jest dobrowolny"

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor wystąpi w czwartek (20 czerwca) w Szczecinie w ramach dziesiątej edycji festiwalu Szczecin Music Fest 2013. W tym roku na festiwalu wystąpili już m.in. wybitny trębacz jazzowy Tomasz Stańko i wirtuoz skrzypiec Nigel Kennedy.
 • Strażacy znaleźli w spalonym mieszkaniu ciało mężczyzny

  Strażacy znaleźli w spalonym mieszkaniu ciało mężczyzny

  Po pożarze, który wybuchł w niedzielę późnym wieczorem w kamienicy w centrum Szczecina strażacy znaleźli w spalonym mieszkaniu ciało. Nie wiadomo kim była ta osoba - powiedział dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa (WSKR) w Szczecinie.
 • Policja ostrzega przez groźnymi bandytami w Szczecinie

  W miesiąc w Szczecinie dwaj bandyci napadli na 10 sklepów. Atakują gazem łzawiącym. Ich schwytanie to w tej chwili priorytet zachodniopomorskiej policji. Mundurowi proszą o wsparcie handlowców.
 • Uwaga na sople giganty

  Nawet metrowe sople zwisają z kamienic i budynków w centrum Szczecina. Mogą być groźne dla przechodniów, bo zazwyczaj znajdują się tuż nad chodnikiem.
 • Osunęła się ziemia w Szczecinie

  Osunęła się ziemia w Szczecinie

  Drogowcy zabezpieczają osuwisko, które powstało przy jednej z głównych tras wyjazdowych ze Szczecina w kierunku południowej Polski. Kilkunastometrowa wyrwa przy Autostradzie Poznańskiej powstała prawdopodobnie z powodu podmycia ziemi wodą z kolektora, który znajduje się pod jezdnią.
 • Sylwester w rytmie samby w Szczecinie

  Gorące latynoskie rytmy królowały podczas miejskiego sylwestra na szczecińskich Jasnych Błoniach. Zabawę, która trwała od 22. do 1. w nocy rozpoczął występ zespołu Samba Brasil Project. Gościem specjalnym zabawy był Jose Torres i jego grupa.
 • Około 13 tys. przeciwników dofinansowania in vitro z budżetu Szczecina

  Około 13 tys. podpisów złożyli w sekretariacie szczecińskiej rady miasta przeciwnicy dofinansowania z miejskiego budżetu metody zapłodnienia in vitro. Projekt uchwały w tej sprawie przygotowali radni PO.
 • Obchody Grudnia '70 w Szczecinie

  Syreną stoczniową i modlitwą Anioł Pański rozpoczęły się w poniedziałek przed bramą Stoczni Szczecińskiej główne uroczystości 42. rocznicy wydarzeń grudniowych 1970 r.