szał

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szał (Film (1972)[Frenzy] Reż.Alfred Hitchcock) ,

Artykuły - Szał (49)

 • Szał na giełdzie w Warszawie - pada znany deweloper

  Szał na giełdzie w Warszawie - pada znany deweloper

  Kurs Ganta rośnie o 40 procent by spaść o 22 procent. Źle się dzieje w spółce. KNF analizuje ostatnie wydarzenia w firmie deweloperskiej Gant. Informacje o pozyskaniu inwestora i postanowieniach sądu o umorzeniu postępowania upadłości likwidacyjnej wywołały gwałtowną huśtawkę notowań akcji na GPW. Wierzyciele spółki będą musieli dochodzić swoich praw indywidualnie.
 • "M jak miłość": Szał zazdrości

  "M jak miłość": Szał zazdrości

  Marek zacznie zachowywać się jak typowy pies ogrodnika. Mimo że kocha Ewę, a uczucia Anny okrutnie odrzucił, teraz będzie zgorszony zachowaniem szwagierki. Kiedy zdecyduje, na kim mu zależy?
 • Anna Korcz i "Menopauzy Szał"

  Anna Korcz i "Menopauzy Szał"

  "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" opowiada o dalszych losach bohaterek znanych z "Klimakterium... i już". Sztuka powstała na prośbę fanów. Twórcy przedstawienia chcą zachęcić publiczność do zaakceptowania nieuchronnego procesu przekwitania i pokazać, że starość może być radosna i pełna pozytywnych emocji. Dziś premiera spektaklu w warszawskim teatrze Capitol.
 • Annie Lennox krytykuje szał na punkcie "Royal Baby"

  Annie Lennox krytykuje szał na punkcie "Royal Baby"

  Szkocka wokalistka Annie Lennox naraziła się części swoich fanów, apelując o to, by dać trochę prywatności księciu Williamowi i księżnej Kate.
 • Podczas rodzinnego grilla wpadł w szał

  Podczas rodzinnego grilla wpadł w szał

  14 sierpnia 2011 roku wyspą Jersey wstrząsnęła wiadomość o jednej z najkrwawszych zbrodni w jej historii. Trzydziestoletni Damian Rz., spokojny emigrant z Polski, podczas rodzinnego grilla wpadł w szał i zaatakował nożem swoją żonę, dwójkę dzieci - 5-letnią Kingę i 2-letniego Kacpra, teścia, znajomą rodziny i jej 5-letnią córkę.
 • Rihanna wpadła w szał

  Rihanna wpadła w szał

  Popularna piosenkarka Rihanna wpadła w szał, kiedy aktor Michael Cera klepnął ją w pupę w trakcie jednej z imprez. Barbadoska gwiazda spoliczkowała Cerę krzycząc: "Nie dotykaj mojego tyłka, dziwko". Na szczęście to tylko scena z nowego filmu gwiazdy - "This is The End".
 • Przed świętami tych produktów taniej nie kupisz

  Część firm chce wykorzystać przedświąteczny szał zakupów i winduje ceny - informuje "Rzeczpospolita".
 • One Direction: Szał i zbiorowa histeria

  One Direction: Szał i zbiorowa histeria

  Zbiorową histerią, ściskiem, serią omdleń i interwencją policji i służb medycznych zakończyła się wizyta uwielbianego przez włoskie nastolatki brytyjskiego boysbandu One Direction w Mediolanie. Grupa była w czwartek gościem włoskiej edycji programu "X Factor".
 • Raper wpadł w szał na ulicy

  Raper wpadł w szał na ulicy

  Raper A$AP Rocky dotkliwie pobił dwóch amatorskich fotografów, którzy robili mu zdjęcia w Nowym Jorku. Hiphopowiec został aresztowany.
 • Kora chlapnęła. Szał oceniania

  Kora chlapnęła. Szał oceniania

  "To jest coś innego niż Michael [Jackson], który jest taki strasznie prostacki" - raczyła powiedzieć Kora w programie "Must Be The Music".

Filmy - Szał (3)