szał

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szał (Film (1972)[Frenzy] Reż.Alfred Hitchcock) ,

Artykuły - Szał (49)

 • Szał na giełdzie w Warszawie - pada znany deweloper

  Szał na giełdzie w Warszawie - pada znany deweloper

  Kurs Ganta rośnie o 40 procent by spaść o 22 procent. Źle się dzieje w spółce. KNF analizuje ostatnie wydarzenia w firmie deweloperskiej Gant. Informacje o pozyskaniu inwestora i postanowieniach sądu o umorzeniu postępowania upadłości likwidacyjnej wywołały gwałtowną huśtawkę notowań akcji na GPW. Wierzyciele spółki będą musieli dochodzić swoich praw indywidualnie.
 • "M jak miłość": Szał zazdrości

  "M jak miłość": Szał zazdrości

  Marek zacznie zachowywać się jak typowy pies ogrodnika. Mimo że kocha Ewę, a uczucia Anny okrutnie odrzucił, teraz będzie zgorszony zachowaniem szwagierki. Kiedy zdecyduje, na kim mu zależy?
 • Anna Korcz i "Menopauzy Szał"

  Anna Korcz i "Menopauzy Szał"

  "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" opowiada o dalszych losach bohaterek znanych z "Klimakterium... i już". Sztuka powstała na prośbę fanów. Twórcy przedstawienia chcą zachęcić publiczność do zaakceptowania nieuchronnego procesu przekwitania i pokazać, że starość może być radosna i pełna pozytywnych emocji. Dziś premiera spektaklu w warszawskim teatrze Capitol.
 • Annie Lennox krytykuje szał na punkcie "Royal Baby"

  Annie Lennox krytykuje szał na punkcie "Royal Baby"

  Szkocka wokalistka Annie Lennox naraziła się części swoich fanów, apelując o to, by dać trochę prywatności księciu Williamowi i księżnej Kate.
 • Podczas rodzinnego grilla wpadł w szał

  Podczas rodzinnego grilla wpadł w szał

  14 sierpnia 2011 roku wyspą Jersey wstrząsnęła wiadomość o jednej z najkrwawszych zbrodni w jej historii. Trzydziestoletni Damian Rz., spokojny emigrant z Polski, podczas rodzinnego grilla wpadł w szał i zaatakował nożem swoją żonę, dwójkę dzieci - 5-letnią Kingę i 2-letniego Kacpra, teścia, znajomą rodziny i jej 5-letnią córkę.
 • Rihanna wpadła w szał

  Rihanna wpadła w szał

  Popularna piosenkarka Rihanna wpadła w szał, kiedy aktor Michael Cera klepnął ją w pupę w trakcie jednej z imprez. Barbadoska gwiazda spoliczkowała Cerę krzycząc: "Nie dotykaj mojego tyłka, dziwko". Na szczęście to tylko scena z nowego filmu gwiazdy - "This is The End".
 • Przed świętami tych produktów taniej nie kupisz

  Część firm chce wykorzystać przedświąteczny szał zakupów i winduje ceny - informuje "Rzeczpospolita".
 • One Direction: Szał i zbiorowa histeria

  One Direction: Szał i zbiorowa histeria

  Zbiorową histerią, ściskiem, serią omdleń i interwencją policji i służb medycznych zakończyła się wizyta uwielbianego przez włoskie nastolatki brytyjskiego boysbandu One Direction w Mediolanie. Grupa była w czwartek gościem włoskiej edycji programu "X Factor".
 • Raper wpadł w szał na ulicy

  Raper wpadł w szał na ulicy

  Raper A$AP Rocky dotkliwie pobił dwóch amatorskich fotografów, którzy robili mu zdjęcia w Nowym Jorku. Hiphopowiec został aresztowany.
 • Kora chlapnęła. Szał oceniania

  Kora chlapnęła. Szał oceniania

  "To jest coś innego niż Michael [Jackson], który jest taki strasznie prostacki" - raczyła powiedzieć Kora w programie "Must Be The Music".

Filmy - Szał (5)

 • Zobaczył swoje odbicie w lustrze. Wtedy się zaczęło

  Kiedy kot zobaczył swoje odbicie w lustrze, wpadł w szał. Zobaczcie sami.
 • Szop dorwał się do liczydła. Wpadł w szał

  Szop kiedy zobaczył kolorowe liczydło wpadł w szał. Zobaczcie sami.
 • Jaszczurka pasywnie zadręcza kocura

  Kot i jaszczurka w jednym żyją domu. Zwykle ten duet pozostaje ze sobą w harmonii. Pewnego dnia kot był w bojowym nastroju. Opiekun wystawił gada za drzwi, dla jego bezpieczeństwa. Los się odwrócił i po chwili to jaszczurka zupełnie niezamierzenie stała się kocim dręczycielem. (STORYFUL/x-news)
 • Mysz doprowadziła kota do szału

  Ta scena rozbawiła wielu przechodniów Nowego Jorku. Mysz wyraźnie droczy się z kotem przebywającym za szklanymi drzwiami. Kot, kierując się instynktem, za wszelką cenę chciał złapać biegającą wokół niego gryzonia, jednak był on poza zasięgiem. Po pewnym czasie mysz, usatysfakcjonowana skutecznym rozdrażnieniem kota, radośnie oddaliła się od niego. (STORYFUL/x-news)