sypialnia

Artykuły - Sypialnia (37)

 • Jak wybrać dobry materac?

  Jak wybrać dobry materac?

  Sen w komfortowych warunkach daje nam nie tylko ukojenie dla ciała, ale przede wszystkim także relaks dla duszy. Ważne zatem, aby wybrać dla siebie idealny materac, który zapewni śpiącemu takie podłoże do wypoczynku, które pozwoli odpocząć plecom i mięśniom, a jednocześnie zlikwiduje bezsenność.
 • Kto powinien spać na materacu lateksowym?

  Kto powinien spać na materacu lateksowym?

  Lateks to jeden z ekomateriałów, który, dzięki rozwojowi technologii, jest wykorzystywany w coraz większej liczbie branż. Również doprodukcji materacy. Dla kogo materace lateksowe będą najlepsze i jakie zalety posiadają?
 • Toaletka w sypialni – jak urządzić swój kobiecy kącik?

  Toaletka w sypialni – jak urządzić swój kobiecy kącik?

  Chyba każda dziewczynka marzy o własnej toaletce, pełnej pachnących kosmetyków i błyszczących skarbów. Każdej kobiecie przyda się specjalny kącik przeznaczony do makijażu i dbania o urodę. Przy odrobinie kreatywności nawet w najmniejszych mieszkaniach można wygospodarować na ten cel trochę przestrzeni i cieszyć się domowym salonikiem piękności.
 • Jak komfortowo urządzić sypialnię?

  Jak komfortowo urządzić sypialnię?

  Sypialnia jest miejscem wypoczynku i regeneracji – to właśnie tam spędzamy większą część życia, głównie śpiąc, ale także odpoczywając po męczącym dniu. Jak więc zaaranżować sypialnię, żeby idealnie spełniała swoje role?
 • Jakie kolory dobrać do sypialni?

  Jakie kolory dobrać do sypialni?

  Nie tylko materac, ale również kolory ścian w sypialni mogą mieć ogromny wpływ na jakość naszego wypoczynku i dobrego snu. Jak poszczególne barwy wpływają na nasze samopoczucie?
 • Pomysły na przytulną sypialnię

  Pomysły na przytulną sypialnię

  Nowoczesna, awangardowa, romantyczna - nasza sypialnia może być taka, jaką sobie wymarzymy. Nie ma znaczenia w jakim stylu ją urządzimy, ważne aby sprawdzała się jako miejsce do wypoczynku, była cicha, bezpieczna i przytulna.
 • Ile kosztuje wykończenie sypialni i garażu?

  Ile kosztuje wykończenie sypialni i garażu?

  W poprzednich częściach obliczyliśmy, jaki będzie koszt budowy domu oraz wykończenia łazienki, kuchni i salonu. To jednak nie koniec wydatków, zostały nam jeszcze trzy sypialnie i garaż. Sprawdźmy więc, jakie będą koszty kompletnego wykończenia i wyposażenia tych pomieszczeń przy wykorzystaniu Kalkulatorów Budowlanych.
 • O czym myślą kobiety w czasie seksu?

  O czym myślą kobiety w czasie seksu?

  Zastanawialiście się czasem, o czym myśli kobieta w czasie seksu? Okazuje się, że niekoniecznie o malowaniu zniszczonego sufitu. Sprawa jest bardziej skomplikowana.

Filmy - Sypialnia (3)

 • Mężczyzna energicznie wyciera stopy przed pójściem spać

  Młoda kanadyjka nagrała swojego tatę, który co wieczór, tuż przed położeniem się do łózka w zabawny sposób wyciera stopy. Jak widać, robi to regularnie. Córkę ta czynność bardzo bawi. Jak mówi, ona też dba o higienę przed snem, ale nie w tak niecodzienny sposób.
 • Jak składać prześcieradło z gumką? Genialny sposób

  Prześcieradła z gumką są coraz bardziej popularne - właśnie gumka sprawia, że są niezwykle praktyczne w użyciu i po rozłożeniu mamy pewność, że prześcieradło pozostanie na swoim miejscu przez cały czas. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy musimy je złożyć po praniu - zwykle to męka, a finalnie i tak otrzymujemy kłębek materiału. Jak więc składać prześcieradło z gumką, by było złożone tak, jak w opakowaniu? Zobaczcie nasz instruktaż - to dziecinnie proste. Już nigdy nie zrobicie tego inaczej!
 • Jak zrobić "łapacz snów"?

  "Łapacz snów" to tradycyjny amulet Indian, który teraz cieszy się niezwykłą popularnością jako ozdoba. Zachwyca swoim etnicznym wyglądem - to siatka wpleciona w okrąg, do którego doczepiono piórka na sznureczkach. Zobaczcie, jak łatwo zrobić łapacz snów w domu - to dziecinnie proste!