sylwetka

Artykuły - Sylwetka (103)

 • Jak dobrać buty do sylwetki?

  Jak dobrać buty do sylwetki?

  Buty są jednym z ważniejszych elementów stylizacji wpływającym na sposób postrzegania całości outfitu. Okazuje się, że przy pomocy odpowiedniego obuwia jesteśmy w stanie wymodelować swoją sylwetkę.
 • Jak dobrać kolor stroju kąpielowego do karnacji?

  Jak dobrać kolor stroju kąpielowego do karnacji?

  Wybierając strój kąpielowy należy zwrócić uwagę nie tylko na odpowiedni rozmiar oraz fason, ale także na kolorystykę kostiumu. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak dobrać kolor stroju kąpielowego do karnacji, sprawdź nasze porady i wskazówki.
 • Cztery kroki do lepszej sylwetki

  Cztery kroki do lepszej sylwetki

  Ilu ludzi, tyle smaków i scenariuszy żywienia. Ważne, by dostosować jadłospis do stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Są jednak pewne uniwersalne zasady, które będą sprzyjały każdemu w trosce o dobre odżywienia ciała i lepszą formę.
 • 7 grzechów głównych, które nie pozwalają zbudować sylwetki

  7 grzechów głównych, które nie pozwalają zbudować sylwetki

  Karnet na siłownię już kupiony, lista żywności przygotowana, motywujące kanały YouTube zasubskrybowane, ale efektów nowego, lepszego stylu życia nie widać... Co przeszkadza w wytrwaniu w postanowieniu? Stewiarnia przedstawia najczęściej popełniane błędy i sposoby, jak je przezwyciężyć.
 • Ile kosztuje idealne ciało na plażę?

  Ile kosztuje idealne ciało na plażę?

  O tym, że ciało na plażę, także mężczyzny, należy odpowiednio przygotować, wiemy już od wiosny. Przy dużej samodyscyplinie można to zrobić za darmo. Przy mniejszej - trzeba się liczyć z kosztami. Kokos.pl szczegółowo je wyliczył.
 • Konkurs: Wygraj kosmetyki Eveline

  Konkurs: Wygraj kosmetyki Eveline

  Nadeszła wiosna! Zrzucamy grube płacze, a spodnie zamieniamy na zwiewne spódnice.
 • Tymczasowy wegetarianizm - czym to się je?

  Tymczasowy wegetarianizm - czym to się je?

  Smukła sylwetka, zdrowie - powodów, dla których rośnie zainteresowanie wegetarianizmem jest wiele. Jak wskazują badania, w ciągu roku liczba osób, które na jakiś czas podejmują dietę wegetariańską wzrosła o 40 proc.
 • Jak trenować po trzydziestce

  Jak trenować po trzydziestce

  Wraz z upływem lat, w ludzkim organizmie następują liczne zmiany. Metabolizm spowalnia, aktywność ruchowa malej. Nigdy nie jest jednak za późno na poprawę kondycji i zadbanie o szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Ważne, by dopasować rodzaj treningu do wieku i doświadczenia.
 • Christina Aguilera zdradza, jaka jest w łóżku

  Christina Aguilera zdradza, jaka jest w łóżku

  32-letnia amerykańska wokalistka Christina Aguilera ratuje podupadającą karierę nową, szczupłą sylwetką i odważnymi wyznaniami.
 • ​Kettlebells - szybki trening, część II

  ​Kettlebells - szybki trening, część II

  Spodobał wam się trening z użyciem Kettlebells? Jeśli tak, to mamy dla was kolejny zestaw skutecznych i szybkich ćwiczeń, do których wykorzystamy jedynie odważniki stosowane niegdyś przez rosyjskich atletów.

Filmy - Sylwetka (7)

 • Powrót do sylwetki po ciąży

  Wbrew temu, co się powszechnie uważa, powrót do sylwetki po ciąży nie wiąże się jedynie z odchudzaniem - mówi fizjoterapeuta Michał Koszla, twórca ogólnopolskiego programu "Atrakcyjna mama". Sylwetkę możemy kształtować nawet podczas karmienia piersią! Tutaj ważna jest postawa, jaką przybiera karmiąca mama.
 • Jak usprawnić ciało po porodzie?

  Profilaktyka i ćwiczenia - tylko w ten sposób możemy zapobiec przykrym skutkom oddziaływania hormonów na organizm w czasie ciąży. Ważne jest również wyrobienie w sobie dobrych nawyków w pierwszych miesiącach po porodzie, które odciążą kręgosłup podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych. Fizjoterapeuta Michał Koszla, twórca ogólnopolskiego programu "Atrakcyjna mama", pokazuje m.in., jak prawidłowo podnosić i nosić dziecko.
 • Tajemnica świetnej sylwetki Magdy Gessler

  Restauratorka zachwyca ostatnio swoją figurą. Czy to zasługa diety? A może... "Kuchennych Rewolucji"? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Metamorfoza w dobrym stylu

  Zapraszamy na pierwszy odcinek programu "W dobrym stylu", w którym udowadniamy, że każda kobieta - niezależnie od wieku i figury - może wyglądać i czuć się pięknie.