Sylwester

Artykuły - Sylwester (714)

 • Madonna: Sylwester z 94-letnią śpiewaczką

  Madonna: Sylwester z 94-letnią śpiewaczką

  Madonna spędziła sylwestra i Nowy Rok w towarzystwie swojej nowej przyjaciółki - 94-letniej Celeste Rodrigues. Sędziwa Portugalka jest śpiewaczką fado i siostrą zmarłej w 1999 r. królowej tego gatunku - Amalii Rodrigues.
 • "Rzeczpospolita": Z dymem fajerwerków puścimy pół miliarda złotych

  "Rzeczpospolita": Z dymem fajerwerków puścimy pół miliarda złotych

  Mimo mody na niestrzelanie sylwester to nadal czas żniw dla dystrybutorów wyrobów pirotechnicznych. Rosną w siłę organizatorzy profesjonalnych pokazów - informuje piątkowa "Rzeczpospolita".
 • Najmodniejsze sukienki na Sylwestra

  Najmodniejsze sukienki na Sylwestra

  Ten sam scenariusz powtarza się co roku. Kończą się święta i uświadamiamy sobie, że do Sylwestra zostało ledwie kilka dni. I o ile nie zawsze same przygotowujemy przyjęcie, o tyle jeden problem dotyczy niemal wszystkich, niezależnie od planów. Mowa o wyborze sylwestrowej kreacji.
 • Jak wykonać makijaż sylwestrowy w zgodzie z trendami?

  Jak wykonać makijaż sylwestrowy w zgodzie z trendami?

  Niezależnie od tego, czy sylwestra spędzamy na wielkim balu, czy wybieramy raczej skromne przyjęcie u znajomych, każda z nas tej nocy chce czuć się i wyglądać wyjątkowo. By osiągnąć taki efekt, nie musimy wydawać fortuny na nową sukienkę. Wystarczy, że postawimy na oryginalny, imprezowy makijaż. Efekt murowany!
 • Michał Szpak: Sylwestra powinno się obchodzić hucznie

  Michał Szpak: Sylwestra powinno się obchodzić hucznie

  - To będzie fantastyczny czas - mówił Interii Michał Szpak, który jest jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką w Zakopanem.
 • Oglądalność sylwestrów: TVP wygrała, Zenek Martyniuk królem

  Oglądalność sylwestrów: TVP wygrała, Zenek Martyniuk królem

  5 mln w szczytowym momencie - tylu widzów przyciągnął Sylwester z Dwójką w Zakopanem. Impreza TVP2 wyprzedziła Sylwestrową Moc Przebojów (Polsat) i Hello 2017! (TVN).
 • Sylwestrowa katastrofa Mariah Carey

  Sylwestrowa katastrofa Mariah Carey

  Rok 2017 fatalnie zaczął się dla Mariah Carey. "Katastrofa" - to najłagodniejsze z określeń przewijających się w mediach, opisujące kompletnie nieudany występ gwiazdy podczas sylwestrowej imprezy w Nowym Jorku.
 • Meksyk: Makabryczny sylwester, odcięte głowy

  Meksyk: Makabryczny sylwester, odcięte głowy

  Co najmniej pięć osób straciło życie w sobotę i w niedzielę w położonym na południowym zachodzie Meksyku stanie Guerrero - podała miejscowa policja. W portowym mieście Acapulco policja znalazła trzy odcięte głowy ofiar. Zabici zostali też dwaj policjanci.
 • Czy zostawianie dzieci w nocnym przedszkolu to dobry pomysł?

  Czy zostawianie dzieci w nocnym przedszkolu to dobry pomysł?

  Niektóre przedszkola oferują zabawy sylwestrowe dla dzieci. Czy pozostawianie malucha na całą noc pod opieką placówki to dobry pomysł?
 • "Dwudniowy" bieg sylwestrowy w Nałęczowie

  Ponad 20 imprez biegowych zorganizowanych zostanie w Polsce w Sylwestra, ale wyjątkowe zawody odbędą się po raz 22. w Nałęczowie.

Filmy - Sylwester (29)

 • Nieudany bal sylwestrowy można zareklamować

  Federacja Konsumentów przypomina, że w przypadku niezgodnej z umową zabawy sylwestrowej, można ją zareklamować. Organizator ponosi też odpowiedzialność za zniszczone lub zagubione rzeczy osobiste pozostawione w szatni. Również biuro podróży, które organizuje kilkudniowy wyjazd połączony z zabawą noworoczną, musi uwzględnić reklamację w przypadku niedotrzymania warunków umowy. Średnia zadeklarowana kwota, którą Polacy wydali na przedsylwestrowe przygotowania, wynosi 680 zł. Federacja Konsumentów przypomina, że prawa w zakresie ochrony konsumentów obowiązują również w przypadku zorganizowanej imprezy sylwestrowej, dlatego warto zawczasu pisemnie ustalić z organizatorem jej harmonogram i warunki. Konsument niezadowolony z organizacji imprezy sylwestrowej może ją zareklamować, powołując się na art. 560 Kodeksu cywilnego. Zdaniem prawnika najlepiej jak najszybciej złożyć pisemną reklamację u organizatora, domagając się proporcjonalnego do niedogodności zwrotu gotówki.
 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Zapytaliśmy polskie gwiazdy, czy pamiętają swojego najgorszego sylwestra lub takiego, który na długo pozostanie w ich pamięci. Co odpowiedzieli celebryci? Zobaczcie!
 • Jak NIE lubimy spędzać sylwestra?

  Mówi się, że jaki ostatni dzień roku, taki cały przyszły... Wyszliśmy na ulice i zapytaliśmy Polaków, jak nie lubią spędzać sylwestra. Koniecznie obejrzyjcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9.00.
 • Nauka BEZ fikcji: Sekunda przestępna

  Kończący się rok 2016 był rokiem przestępnym, to znaczy, że w lutym przytrafił nam się jeden dzień więcej, a dzieje się tak dlatego, że pełny obieg Ziemi wokół Słońca zajmuje 365 dni… Ale nie zagłębiajmy się w szczegóły. Dzisiejszy odcinek ma za zadanie ostrzec was przed przedwczesnymi wystrzałami noworocznego szampana. Czy wiecie, co to jest sekunda przestępna? Koniecznie posłuchajcie! Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.